Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  YACHT CONSTRUCTION

  YACHT CONSTRUCTION

  adres:
  80-718 Gdańsk, Elbląska 131
  kom:
  696-498-006
  e-mail:
  www:
  https://yachtconstructions.pl/

  Firma Yacht Constructions to nowoczesne przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, którego podstawowym założeniem jest świadczenie jak najwyższej jakości usług na rzecz klienta i dbanie o jego satysfakcję. W trosce o osiągnięcie tych celów systematycznie rozwijamy naszą działalność, wprowadzając do oferty kolejne propozycje. Naszą specjalnością jest wytwarzanie elementów konstrukcji jednostek pływających, różnorodnego osprzętu i systemów jachtowych, jednak zdobyte na tym polu doświadczenie wykorzystujemy też w inny sposób – np. zajmując się obróbką metalu czy też remontami jachtów. Nieustannie poszerzamy kompetencje i rozbudowujemy park maszynowy, dzięki czemu możemy realizować zaawansowane technicznie, bardzo skomplikowane i nietypowe zlecenia.

  Współpracujemy z renomowanymi stoczniami

  Firma od powstania prowadzi działalność związaną z obróbką stali nierdzewnej i aluminium. Bogate doświadczenie i stały zespół sprawiają, że znakomicie rozwiązujemy problemy współczesnej techniki jachtowej.

  Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług i towarów udało nam się nawiązać współpracę z bardzo wymagającym przemysłem stoczniowym.

  Produkcja elementów konstrukcyjnych jachtów i statków to wiodąca działalność naszej firmy, ale oferujemy też inne usługi, które obejmują m.in. usługi kompleksowego wykonania, obrobienia oraz montażu u klienta dowolnych elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz aluminium.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i zapraszamy do współpracy!

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane