Francja wygrała z Turcją 3:1 i zajęła pierwsze miejsce w grupie [zdjęcia]

Chauvet Yannick
Francja pokonała w Gdańsku Turków 3:1 (25:21, 25:23, 18:25, 25:23) w swoim ostatnim meczu grupowym, który dał jej pierwsze miejsce.

MISTRZOSTWA EUROPY SIATKARZY 2013 [TRANSMISJA W TV I ONLINE NA ŻYWO, MECZE POLAKÓW, TERMINARZ]

Francja wygrała pierwszy set, później trochę niespodziewanie Turcy wyrównali, ale ostatnie dwa sety to już pewna gra Trójkolorowych, którzy wygrali mecz 3:1 i ostatecznie także całą "polską" grupę.

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie galerii:

Dzięki trzem wygranym, Francja zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale, w którym zagra w środę o godz. 17 ze zwycięzcą barażu Rosja - Słowacja.

Przypomnijmy, że Polska wygrała ze Słowacją 3:1, zajęła drugie miejsce w grupie i w barażu o ćwierćfinał zagra z Bułgarią. Mecz we wtorek o godz. 20.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0