Gdańszczanie kibicowali Polakom na Targu Rybnym [zdjęcia]

Magdalena Gintowt-Dziewałtowska
Fani siatkówki przybyli tłumnie 4 września do strefy kibica na Targu Rybnym, aby wspólnie oglądać zmagania Polaków z Wenezuelą.

Strefa kibica w Gdańsku została stworzona na Targu Rybnym w Gdańsku, w wielkim namiocie, w którym znajduje się telebim. 600 kibiców mogło oglądać wczorajszy mecz fazy grupowej Polaków z Wenezuelą i wspólnie cieszyć się z każdego zdobytego przez biało-czerwonych punktu.

Zobacz: Strefa Kibica w Gdańsku. MŚ w siatkówce mężczyzn 2014

Przypomnijmy, Polacy wygrali z Wenezuelą 3:0. W pierwszym secie 25:20, w drugim 25:13 oraz w trzecim secie spektakularnie pokonali rywali z wynikiem 25:14.

Kolejne i ostatnie mecze fazy grupowej z udziałem Polaków zobaczymy 6 września w sobotę o 20.15, będzie do starcie z Kamerunem oraz w niedzielę 7 września z Argentyną o 16.30. Polacy mają już na swoim koncie wygraną z Serbią i z Australią.

Zobacz: Gdańskie Koło Widokowe czynne do 7 września [zdjęcia]