Hiszpania 1:1 Włochy [relacja na żywo i zdjęcia]

redakcja
redakcja
Już o godz. 18 rozpocznie się pierwszy mecz Euro 2012 w Gdańsku. ...
Już o godz. 18 rozpocznie się pierwszy mecz Euro 2012 w Gdańsku. ... Patryk Siedliński
Sporo emocji, dwie bramki i czerwona od kibiców Arena Gdańsk. Hiszpania zremisowała z Włochami 1:1.
Wszystko o meczu Hiszpania-Włochy:

Remis w pierwszym meczu Euro 2012 w Gdańsku to zdecydowanie sprawiedliwy rezultat dla obu zespołów. Hiszpanie i Włosi przystąpili do tego meczu z niespodziankami w składzie. Pierwsi wyszli bez typowego napastnika, z kolei piłkarze Prandelliego grali z trójką w obronie i pięcioma pomocnikami. Czytaj całą relację z meczu!

Skład:
Casillas - Alba, Ramos, Pique, Arbeloa - Xavi, Busquets, Alonso - Iniesta, Fabregas (Torres 75'), Silva (Navas 67').

Bramki: Di Natale (60')

Bonucci, Maggio.

Skład:
Buffon - Bonucci, De Rossi, Chellini - Maggio, Motta (Nocerino 90'), Pirlo, Marchisio, Giaccherinni- Balotelli (Di Natale 56'), Cassano (Giovinco 65').

90+3' Koniec meczu!
90' Koronkowa akcja Hiszpanów, ale strzał Alonso obok bramki.
90' Sędzia doliczył trzy minuty, a Hiszpania naciera!
90' Za Motte Nocerino.
90' Żółta kartka dla Maggio.
89' Końcówka meczu, akcja za akcję!
85' Ależ akcja Torresa! Dostał prostopadłe podanie, minął obrońcę i delikatnie przelobował Buffona. Niestety bramkę też.
84' Żółta kartka dla Torresa za uderzenie rywala łokciem.
83' Szansa dla Torresa, ale złe wycofanie.
80' Na 20. metrze faulowany Iniesta, ale strzał Xaviego w mur.
77' Ale szansa dla Di Natale! Napastnik Udinese minimalnie obok bramki.
75' To by było wejście smoka! Prostopadła piłka do Torresa, a napastnik Chelsea niemal minął Buffona. Bramkarz Juventusu szybszy dosłownie o sekundę.
75' To była ostatnia okazja Fabregasa, któego zmienia Torres.
74' Ładnie prawym skrzydłem Hiszpania! Wrzutka przed pole bramkowei ładny strzał z woleja Fabregasa.
69' Żółta kartka dla Bonucciego.
67' Zmiana w Hiszpanii. Za Davida Silvę wchodzi Navas.
66' GOOOOOOOOLLLLL! REMIS! FAAAABREGAS! Silva do Fabregasa, a piłkarz Barcelony wykorzystuje sytuację sam na sam z Buffonem.
65' Giovinco za Cassano.
60' Kapitalny rajd środkiem Pirlo, któy ideanie prostopadle podał do Di Natale, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Casillasowi.
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! 1:0 dla Włochów. DI NATALEEEEEEEEEE!
56'
Zmiana w składzie Włochów. Za słabego dziś Balotelliego wchodzi Di Natale. Napastnik City pożegnany gwizdami.
54' Ależ błąd Ramosa! Piłkę odebrał mu Balotelli, pobiegł sam na bramkę Casillasa, ale zwlekał tak długo, że Ramos zdążył wrócić! Nie wiem na co czekał napastnik Włochów...
51' Znowu Hiszpania! Tym razem bliska Iniesta, ale minimalnie obok.
49' Składająca się z nastu podań akcja Hiszpanów, nagle szybkie podanie, strzał Fabregasa, ale Buffon na posterunku.
46' Piłkarze już na placu gry. Zaczynamy drugą połowę.

45+1' Koniec pierwszej połowy!
45'
Ale szansa dla Włochów! Wrzutka z prawego skrzydła, w środku niepilnowany był Motta, ale strzał pomocnika PSG fantastycznie obronił Casillas!
43' Silva z Fabregasem, ale szybszy Maggio i tylko rzu