KW Platforma Obywatelska |
Okręg nr 1: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze |
Nazwisko i imię |
1 Król Mirosława Izabela 2 Marczak Marcin 3 Wawer Wiesław 4 Maszota Karol Henryk 5 Łysikowska Elżbieta Maria 6 Strehlau Andrzej Stanisław 7 Rajski Bartosz Sławomir 8 Kessler Włodzimierz Szczepan 9 Berg Krzysztof 10 Skupień Włodzimierz 11 Soboń Stanisław Antoni 12 Szczepański Wojciech Henryk |
Okręg nr 2: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia |
Nazwisko i imię |
1 Gurazda Arkadiusz 2 Cichowski Łukasz Franciszek 3 Sauszyn Elżbieta Iwona 4 Rojek Piotr 5 Chocianowicz Katarzyna Aniela 6 Osipowicz Zbigniew Krzysztof 7 Medycka Małgorzata Urszula 8 Karnat Andrzej Witold 9 Smeja Magdalena Teresa 10 Stencel Leon 11 Richert Marek 12 Ciecierski Ireneusz |
Okręg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino |
Nazwisko i imię |
1 Krzyżankowski Bogdan Aleksander 2 Bzdęga Mariusz Grzegorz 3 Beń Artur Sławomir 4 Pyż Dariusz Grzegorz 5 Selke Krzysztof Jerzy 6 Flórez Oviedo Magnolia Zofia 7 Arkuszewski Tadeusz Michał 8 Warczak Zbigniew Grzegorz 9 Gołębiowska Ewa Liliana 10 Ziółkowski Zygmunt 11 Matuszak Krzysztof Waldemar 12 Dzikowski Wojciech Bohdan |
Okręgnr 4: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo |
Nazwisko i imię |
1 Szemiot Tadeusz 2 Betlejewska Beatrice Anna 3 Reppel Leonard Ewaryst 4 Gajewski Piotr Sylwester 5 Stawska-Wojtowicz Liliana Beata 6 Czapliński Piotr 7 Bochiński Jan Antoni 8 Wołosiuk Jan Jarosław 9 Mikulska Nathalie Nina 10 Jagłowski Mariusz Jarosław |
Okręg nr 5: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa |
Nazwisko i imię |
1 Bekisz Ireneusz Stefan 2 Pająk Mariusz 3 Nowicki Marcin Marek 4 Jarkiewicz Teresa Magdalena 5 Jaszczerska Justyna Joanna 6 Grzybowski Bogdan Marian 7 Zdybel Jacek Michał 8 Wereszczyński Jakub Maciej 9 Kołakowski Lech Mateusz 10 Dziekoński Jacek |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Okręg nr 1: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze |
Nazwisko i imię |
1 Jaskólska Elżbieta Jadwiga 2 Stanulewicz Katarzyna Barbara 3 Barasiński Jerzy Andrzei 4 Haraś Dariusz Stefan 5 Prus Joanna Agata 6 Kowalczyk Jarosław 7 Andracki Andrzej Józef 8 Bohn Anna Krystyna 9 Bełbot Józef 10 Karasiewicz Stanisław Wojciech 11 Michalski Bogusław 12 Dąbrowski Józef Franciszek |
Okręg nr 2: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia |
Nazwisko i imię |
1 Horała Marcin Michał 2 Bełbot Michał Marek 3 Skłodowski Stanisław 4 Mordako Adam Andrzej 5 Bławat Józef Kazimierz 6 Troka Krzysztof Karol 7 Buchacz Krystian Dariusz 8 Pyra Radosław Lech 9 Rumkowski Mariusz Edmund 10 Wróblewska Justyna Ewa 11 Kołak Łukasz 12 Paprocki Krzysztof Konrad |
Okręg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino |
Nazwisko i imię |
1 Stolarczyk Paweł 2 Jażdżewski Paweł 3 Dojas Ireneusz Jan 4 Siewert Irena 5 Kozieł Andrzej Mirosław 6 Kaźmierczak Andrzej Stanisław 7 Wiśniewski Zbigniew Jan 8 Bączek Halina 9 Stachlewski Jan Marian 10 Puźniak Roman Janusz 11 Jaskólski Marcin Tadeusz 12 Byczkowski Lech Tadeusz |
Okręgnr 4: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo |
Nazwisko i imię |
1 Kłosek Jan Piotr 2 Sobczak Mieczysław 3 Pieńkowska Gabriela 4 Jagieluk Wanda 5 Załucki Ryszard Bronisław 6 Paprocka Małgorzata 7 Mackiewicz Stanisław Krzysztof 8 Gawryszczak Krzysztof 9 Użarowski Janusz Andrzej 10 Chodorowska Aleksandra Walentyna |
Okręg nr 5: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa |
Nazwisko i imię |
1 Dambek Roman Witold 2 Klepacka Iwona Anna 3 Marchlewicz Lech 4 Jarząbkiewicz Robert Wiesław 5 Tusiewicz Przemysław Michał 6 Finster Longin Marek 7 Pawłowski Tomasz Jarosław 8 Pieróg Halina 9 Cichińska Ewa Antonina 10 Zaręba Andrzej Tadeusz |
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Okręg nr 1: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze |
Nazwisko i imię |
1 Publicewicz Wiesław 2 Gumiński Jan 3 Gajowy Michał Grzegorz 4 Kulinkowski Zbigniew 5 Golis Barbara 6 Celuch Henryk Jan 7 Klupiński Zbigniew Janusz 8 Szumska-Maleszka Agnieszka Urszula 9 Mendyka Gerard 10 Łotkowski Krzysztof Andrzej 11 Kulczyk Jerzy |
Okręg nr 2: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia |
Nazwisko i imię |
1 Skwiercz-Kijewska Danuta Zofia 2 Świerszcz Wiesław Tomasz 3 Formela Alicja Julita 4 Próchnicki Marek Jerzy 5 Włodarczyk Jolanta Katarzyna 6 Nadarkiewicz Wojciech Antoni 7 Wlizło Maria Janina 8 Kaczmarczyk Edward Stefan 9 Kortas Halina Maria 10 Sikora Wioletta Krystyna 11 Babiliński Mirosław 12 Meyer Izabella Marzenna |
Okręg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino |
Nazwisko i imię |
1 Taube Stanisław Kazimierz 2 Wójcik-Pisemska Beata Ewa 3 Marynowska Danuta Gabriela 4 Kniga Grażyna Jolanta 5 Kędziora Zdzisław 6 Żelechowska Danuta Maria 7 Raszka Halina 8 Lubiewa-Wieleżyński Zygmunt Krzysztof 9 Wendt Małgorzata 10 Mikołajewski Dawid Paweł 11 Radochoński Leszek 12 Grys Joanna Małgorzata |
Okręgnr 4: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo |
Nazwisko i imię |
1 Różański Andrzej Wawrzyniec 2 Pronobis Urszula Elżbieta 3 Michalewski Leon Jeremi 4 Filipiak Izabela 5 Zawadzka Maria Renata 6 Wojciechowski Przemysław Wojciech 7 Tuszyński Wojciech Sylwester 8 Oleksiak Piotr Feliks 9 Olko Krystyna Regina 10 Dziedzinkiewicz Ryszard Wincenty |
Okręg nr 5: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa |
Nazwisko i imię |
1 Kalinowska Jolanta Maria 2 Sitkiewicz-Icha Iwona Małgorzata 3 Pisarek Janusz 4 Łubkowska Małgorzata 5 Laszewska Daria 6 Falkowski Tadeusz 7 Jasinowski Stanisław 8 Sajdych Łukasz 21 9 Rachwalska Violetta Danuta 10 Kaczmarek Bogusław |
KW Nasza Gdynia |
Okręg nr 1: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze |
Nazwisko i imię |
Nie zgłoszono |
Okręg nr 2: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia |
Nazwisko i imię |
1 Urban Jacek Kazimierz 2 Dutka Tadeusz 3 Neubauer Aleksander Andrzej 4 Golmont Eryka 5 Snadny Bogdan Wacław 6 Danielik Tomasz |
Okręg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino |
Nazwisko i imię |
1 Kamiński Patryk Andrzej 2 Miętkiewicz Monika 3 Zawadzka Blanka Teresa 4 Dorosławska Monika Halina 5 Frąckiewicz Elżbieta 6 Formela Zbigniew Jan |
Okręgnr 4: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo |
Nazwisko i imię |
1 Reszczyńska-Urban Agnieszka Franciszka 2 Beński Janusz Maciej 3 Karpowicz Dagmara Wiktoria 4 Ditberner-Mikołajska Bożena Małgorzata 5 Radomska-Deutsch Ewa 6 Woliński Jarosław Leon |
Okręg nr 5: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa |
Nazwisko i imię |
Nie zgłoszono |
KWW Wojciecha Szczurka Samorządność |
Okręg nr 1: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze |
Nazwisko i imię |
1 Miotke Jerzy Piotr 2 Łęgowska Beata Maria 3 Łucyk Marek Michał 4 Zabiegałowski Marek Mieczysław 5 Denis Andrzej Radosław 6 Szmit Edward Jan 7 Cegłowska Kazimiera Anna 8 Wojewoda Andrzej Józef 9 Złoch Jolanta 10 Sierżęga Elżbieta Danuta 11 Góral Kamil 12 Kłodziński Jarosław |
Okręg nr 2: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia |
Nazwisko i imię |
1 Łowkiel Ewa Maria 2 Wołek Marcin Tomasz 3 Zmuda-Trzebiatowski Zygmunt Hubert 4 Krym Ewa Maria 5 Kwiatkowski Sławomir 6 Kołodziej Andrzej Roman 7 Gwiazdowska Elżbieta Irena 8 Taraszkiewicz Grzegorz 9 Zygler-Karczewska Barbara Raisa 10 Wojaczek Tomasz Ryszard 11 Andrzejczuk Robert Karol 12 Kulaszewicz Kordian Franciszek |
Okręg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino |
Nazwisko i imię |
1 Stępa Marek 2 Zielińska Joanna Violetta 3 Kieszek Andrzej Janusz 4 Balsewicz Małgorzata Ewa 5 Szafrański Maciej Adam 6 Pawłowicz Jan Andrzej 7 Brutel Paweł 8 Musiał Paweł Piotr 9 Dzięgiel Marek 10 Jankowski Wojciech Piotr 11 Dworakowski Marek 12 Narloch Łukasz |
Okręgnr 4: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo |
Nazwisko i imię |
1 Stasiak Bogusław Jan 2 Szwabski Stanisław Bogdan 3 Chacuk Joanna Izabela 4 Bień Andrzej Tadeusz 5 Bonk Grzegorz Waldemar 6 Dyakowski Przemysław Józef 7 Bodziński Michał Jan 8 Grzywacz-Płoska Małgorzata Maria 9 Kubiak Jadwiga Weronika 10 Wagner Maria Wiktoria |
Okręg nr 5: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa |
Nazwisko i imię |
1 Guć Michał Piotr 2 Borski Stanisław Stefan 3 Bartoszewicz Bartosz Ryszard 4 Borusewicz Mirosława 5 Reszczyńska Danuta Jadwiga 6 Woźniak Ewa Maria 7 Łowkiel Michał Adam 8 Bysewska Teresa Jadwiga 9 Lewko Przemysław Eugeniusz 10 Szadziul Beata |
Serwis: wybory samorządowe 2010 w Trójmieście
Wideo
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera