KW Ekopark |
Nazwisko i imię |
1 Drzeżdżon Mateusz Wiesław 2 Zaborowski Krzysztof 3 Kościelniak Marek Tadeusz 4 Kaszubowska Hanna Ewa 5 Demczuk Agata Małgorzata 6 Grzana Barbara Krystyna |
KW Krajowa Partia Emerytów i Rencistów |
Nazwisko i imię |
1 Pajura Krystyna Ewa 2 Olszówka Zbigniew Włodzimierz 3 Olszewska Barbara 4 Krasicki Antoni Zygmunt 5 Zubalewicz-Jaszczak Jadwiga Danuta 6 Stępień Zdzisław Józef 7 Nowicka-Banach Barbara 8 Kącicki Krzysztof Bernard 9 Holak Ewa 10 Sitarz Danuta 11 Hurko Jerzy 12 Łyżwa Ewa Teresa 13 Wycichowski Tadeusz Tomasz 14 Zawadzka Teresa 15 Młynarowicz Witold Wojciech 16 Michaś Julian Aleksander |
KW Liga Polskich Rodzin |
Nazwisko i imię |
1 Kacprzycka Halina Maria 2 Tujaka Stanisław 3 Duda Piotr Wojciech 4 Górczak Franciszek Józef 5 Schmulta Andrzej 6 Brzezińska Ewa Leokadia |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Nazwisko i imię |
1 Marchlewicz Przemysław Jan 2 Wysocki Zbigniew 3 Śliwicki Adam Wojciech 4 Stróżyk Michał Bartłomiej 5 Ledóchowski Marek Konstanty 6 Władkowski Paweł 7 Gutowski Adam Marian 8 Nieżorawski Ryszard Mariusz 9 Miłek Ewa Katarzyna 10Zgaiński Zbigniew Marian 11Satora Janusz Krzysztof 12Sasiak Andrzej 13Małopolski Adam Andrzej 14Lewandowski Krzysztof Jan 15Kozak Agnieszka Joanna |
KW Platorma Obywatelska |
Nazwisko i imię |
1 Byczkowski Wiesław Zbigniew 2 Pałkowski Jarosław Zbigniew 3 Kuczyńska Maria Teresa 4 Jędrej Jadwiga Stanisława 5 Bartnicki Andrzej 6 Dąbkowski Marek Artur 7 Szczygieł Karolina Justyna 8 Pobłocki Bartłomiej Mieczysław 9 Kocent Tomasz Ireneusz 10 Szumełda Radomir 11 Krawczyk Adam Damian 12 Aftanasiuk-Biedrzycka Alicja Barbara 13 Proskurnicki Mirosław 14 Wołowski Piotr Roman 15 Kołakowski Mieczysław Szczęsny 16 Fopke Tomasz Michał |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Nazwisko i imię |
1 Kupcewicz Janusz Bogdan 2 Szatkowski Radosław Jan 3 Bach Jerzy Zbigniew 4 Pieńkowski Jarosław Stanisław 5 Orłowski Dariusz Szymon 6 Hallmann Paweł 7 Kluczyński Marek Jerzy 8 Kłos Małgorzata Maria 9 Florkowski Andrzej Antoni 10 Lesner Janusz Czesław 11 Masłowski Dorian Piotr 12 Piotrowicz Zofia Renata 13 Szypułowski Marek Kazimierz 14 Witucki Krzysztof Mieczysław 15 Bujanowicz Krzysztof Robert |
KW Prawica Rzeczypospolitej |
Nazwisko i imię |
1 Żurawka Małgorzata Lidia 2 Wika Roman Franciszek 3 Mięsikowska-Szreder Maria Anna 4 Siwołowski Mariusz Michał 5 Kreft Mariusz Antoni 6 Korowajczyk Elżbieta 7 Nowacki Dariusz 8 Gutowska Małgorzata Regina |
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Nazwisko i imię |
1 Falkowski Mariusz Jacek 2 Serocka Ewa Aleksandra 3 Bujko Ziemowit Jerzy 4 Cyra Sylwia Patrycja 5 Toeplitz Artur Karol 6 Zawadowicz Bogusława Teresa 7 Bochra Maciej Jakub 8 Maj Marta Magdalena 9 Kozyra Tomasz Wiesław 10 Pingot Agnieszka Ewa 11 Szumiło Jerzy 12 Borkowska Małgorzata Anna 13 Nowicki Rafał 14 Kowalewska Katarzyna Anna |
KW Unia Polityki Realnej |
Nazwisko i imię |
1 Helmin Zbigniew Tadeusz 2 Socha Sebastian 3 Cichoń Jarosław Tadeusz 4 Burdyński Jan Marian 5 Przygocka Julia Marianna 6 Paruszewski Robert Marek |
KWW Krajowa Wspólnota Samorządowa |
Nazwisko i imię |
1 Żurek Lech Paweł 2 Adamczyk Krzysztof Zbigniew 3 Knop Roman 4 Raducha Sylwester 5 Prieba Daniel Stanisław 6 Grzywacz Jerzy Witold 7 Harendarczyk Wiesław Zbigniew 8 Matuszewska Maja |
KWW Ruch Wyborców Janusza Korwina-Mikke |
Nazwisko i imię |
1 Karasowski Jan 2 Bianga Michał Bartłomiej 3 Czechowski Stanisław Adam 4 Skodowski Mariusz Krzysztof 5 Piasecki Karol 6 Piasecki Krzysztof 7 Ekiert Arkadiusz Jacek |
Serwis: wybory samorządowe 2010 w Trójmieście
Wideo
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera