Kibice oglądali mecz w siatkówkę w Strefie Kibica w Gdańsku [zdjęcia]

Magdalena Gintowt-Dziewałtowska
11 września miłośnicy siatkówki wspólnie oglądali wygrany mecz Polaków z Włochami w strefie kibica na Targu Rybnym w Gdańsku.

Strefa kibica w Gdańsku została stworzona na Targu Rybnym w Gdańsku, w wielkim namiocie, w którym znajduje się telebim. 600 kibiców mogło oglądać wczorajszy mecz fazy grupowej Polaków z Wenezuelą i wspólnie cieszyć się z każdego zdobytego przez biało-czerwonych punktu.

Przypomnijmy, Polacy wygrali z Włochami 3:1. W pierwszym secie przegrali 19:25, ale kolejne sety należały już do biało-czerwonych z wynikami 25:18, 25:20 i ostatni decydujący z wynikiem 26:24. Ostatnim wynikiem wygrali mecz zbliżając się tym samym do coraz bardziej realnego awansu do 3. rundy Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn.

W piątek 12 września polscy siatkarze będą odpoczywać przed ważnymi meczami w weekend. Czekają nas decydujące starcia z Iranem oraz Francją.

Zobacz: Trójmiasto na weekend - co, gdzie, kiedy?