Lotos Trefl Gdańsk wygrał z Avią Świdnik

W meczu wyjazdowym gdańscy siatkarze zwyciężyli z drużyną Avia Świdnik 3:1.

Pierwszy set był dość wyrównany, jednak w końcówce dominowali gospodarze wygrywając go 26:24. Dwa kolejne sety wyglądały podobnie, szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Jednak w obu to gdańszczanie okazali się lepsi wygrywając dwukrotnie 25:21, doprowadzając tym samym do stanu 2:1.

Najwięcej emocji przyniósł czwarty set. Gracze ze Świdnika bardzo chcieli doprowadzić do tie-break'a i podziału punktów. Gdańszczanie zachowali zminą krew do końca, wygrywając ostatniego seta po długiej i zaciętej walce 32:30.

Tym samym 4. kolejka ligi okazała się szczęśliwa dla naszych siatkarzy, którzy wygrali mecz 3:1, przywożąc tym samym do Gdańska trzy punkty.

Lotos Trefl Gdańsk - Avia Świdnik 3:1

Lotos Trefl Gdańsk: Jarosław Macionczyk, Artur Ratajczak, Michał Kaczmarek, Thomas Edgar, Stanisław Wawrzyńczyk, Rafał Sobański, Michał Żurek (libero) oraz Daniel Wilk, Michał Chaberek, Patryk Szczurek, Paweł Gajowczyk

Avia Świdnik: Łukasz Makowski, Jakub Guz, Marcin Kurek, Wojciech Pawłowski, Łukasz Staniewski, Michał Baranowski, Mariusz Kowalski (libero) Dominik Wójcicki, Piotr Milewski, Rafał Gosik, Adam Michalski, Marcin Jarosz
MMTrojmiasto.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Napisz tekst, opublikuj fotoreportaż i weź udział w konkursie "Tym żyje miasto". Co miesiąc do wygrania 200 zł za artykuł miesiąca, 200 zł za materiał multimedialny miesiąca oraz 100 zł za inną aktywność w MMTrojmiasto.pl! Dowiedz się więcej o konkursie dziennikarstwa obywatelskiego: Tym żyje miasto »

Nasza akcja: Ale obciach! | PGE Arena Gdańsk | Przewodnik