18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Metamorfoza dla Ciebie: Grażyna i Adam czyli para odmieniona

Ilona Truszyńska
b]Czuję się inaczej, lepiej, wygodniej i pewniej! [/b]
Po kilku dniach od metamorfozy Grażynka przyznaje, że dowiedziała się bardzo wielu istotnych faktów, które na pewno wprowadzi w życie. -  W trakcie makijażu zaciekawiła mnie baza pod pomadkę na usta i kredka korygująca w białej barwie - tego nie znałam -  mówi. - Co do rad stylistki to przyznaję, że kiedy widziałam jej aprobatę na kolor niebieski i granatowy dla mnie, poczułam sie niepewnie. Takiego koloru nie używałam już z dziesięć lat. Jednak zadziwiałam sie sama, że w błękicie było mi tak dobrze. Kolejne zadziwienie to spodnie. Dobrze też czułam sie na nieco wyższym obcasie. Z chęcią wróciłam na Matarnię zaproponowany przez stylistkę komplet. Czuję się inaczej, lepiej, wygodniej, pewniej. I to dzięki wam! - Udział w metamorfozach był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem - dodaje Adam. - Niesamowite doświadczenie, miła atmosfera, nowe trendy i podpowiedzi. Do tego czas spędzony z żoną. Teraz wiem, że sesja zdjęciowa to wcale niełatwa praca, ale dzięki wielkiej cierpliwości fotografa wszystko się udało.
b]Czuję się inaczej, lepiej, wygodniej i pewniej! [/b] Po kilku dniach od metamorfozy Grażynka przyznaje, że dowiedziała się bardzo wielu istotnych faktów, które na pewno wprowadzi w życie. - W trakcie makijażu zaciekawiła mnie baza pod pomadkę na usta i kredka korygująca w białej barwie - tego nie znałam - mówi. - Co do rad stylistki to przyznaję, że kiedy widziałam jej aprobatę na kolor niebieski i granatowy dla mnie, poczułam sie niepewnie. Takiego koloru nie używałam już z dziesięć lat. Jednak zadziwiałam sie sama, że w błękicie było mi tak dobrze. Kolejne zadziwienie to spodnie. Dobrze też czułam sie na nieco wyższym obcasie. Z chęcią wróciłam na Matarnię zaproponowany przez stylistkę komplet. Czuję się inaczej, lepiej, wygodniej, pewniej. I to dzięki wam! - Udział w metamorfozach był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem - dodaje Adam. - Niesamowite doświadczenie, miła atmosfera, nowe trendy i podpowiedzi. Do tego czas spędzony z żoną. Teraz wiem, że sesja zdjęciowa to wcale niełatwa praca, ale dzięki wielkiej cierpliwości fotografa wszystko się udało. Fot. Paweł Klein
Udostępnij:
Ona się skarży, że nie wie, co powinna nosić. On schudł ostatnio aż 10 kilogramów, ale ubrania zostawił sobie te same - wiszące. W 21 rocznicę pierwszej randki Grażyna i Adam Tarnaccy z Sierakowic wzięli udział w projekcie "Metamorfoza dla Ciebie", konkursie który - wspólnie z Parkiem Handlowym Matarnia organizuje dodatek Dziennika Bałtyckiego - "W dobrym stylu". Zobacz, jak przebiegała oraz jak zmieniła oblicze i styl Grażyny i Adama.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nezznalek w Muzotoku - skrót 3 odcinka

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie