avatarWojtas

Gdańsk

Hoffenheim zostaje w 1. Bundeslidze

2013-05-28 11:34:35

TSG 1899 Hoffenheim wygrało dwu mecz w barażach z FC Kaiserslautern i na przyszły sezon zostaje w 1. Bundeslidze. TSG Hoffenheim bez większych problemów wygrało wysoko w pierwszym barażowym spotkaniu z 1. FC Kaiserslautern 3:1. Gole dla Hoffenheim strzelili Roberto Firmino dwie w pierwszej połowie, oraz Schipplock honorowe trafienie dla gości zaliczył w 58 minucie spotkania Idrissou. W końcówce goście mieli jeszcze dwie okazje do zmniejszenia strat, ale żadnej z nich nie wykorzystali.
Wczoraj w spotkaniu rewanżowym po 90 minut w obu zespołach rozegrali Ariel Borysiuk i Eugen Polanski. Pierwszy z nich otrzymał w meczu żółta kartkę. W 28. minucie Sejad Salihović (Hoffenheim) nie wykorzystał rzutu karnego (Tobias Sippel obronił). Wynik spotkania otworzył w 44 minucie spotkania Abraham dając prowadzenie TSG Hoffenheim. Bramkę wyrównującą wynik meczu strzelił Baumjohann w 65 minucie - bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego. Końcowy wynik 1:2 w 74 minucie meczu ustalił Vestergaard. TSG Hoffenheim wygrało więc oba mecze barażowe i kolejny sezon będzie grało w 1. Bundeslidze.

Jesteś na profilu Wojtas - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj