Monika Brodka wystąpi w gdańskim klubie Stary Maneż

TM
Polskapress Kraków
- Dawno nie było nas w takiej odsłonie. Myślimy czym Was, ale również i siebie zaskoczyć - mówi Monika Brodka o rozpoczętej właśnie trasie koncertowej.

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących płytę „Clashes”, Monika Brodka wraca do klubów. Zimowa trasa, nazwana po prostu Brodka Tour, to koncerty przekrojowe. - Prezentowane są piosenki z trzech ostatnich wydawnictw - informuje organizator. - Jak to u Moniki Brodki za każdym razem możemy się spodziewać przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji, ale również pięknej oprawy wizualnej każdego występu.

- Sama nie mogłam się doczekać tej klubowej energii - przyznała przed rozpoczęciem obecnej trasy koncertowej Monika Brodka. - Dawno nas nie było w takiej odsłonie.

Gdański koncert odbędzie się w czwartek, 7 grudnia w Starym Maneżu (Wrzeszcz, ul. Słowackiego 23). Początek został zaplanowany na godz. 20. Bilety można kupić w cenie 55 zł (pierwsza pula sprzedawana do wyczerpania), 75 zł (druga pula) oraz 129 zł (miejsca siedzące).

Jako support występuje Barbara Wrońska, wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów od wielu lat współtworząca zespół Pustki, a także połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse ze swoim projektem solowym.

***

Zobacz też:

Wideo

Dodaj ogłoszenie