Wybierz region

Wybierz miasto

  Wybierz jeden z poniższych newslleterów!

  Newsletter informacyjny

  Otrzymuj najważniejsze informacje lokalne. Sprawdź co dzieje się w Twoim mieście!

  Wybierz

  Newsletter rozrywkowy

  Otrzymuj najlepsze ciekawostki ze świata rozrywki.

  Sprawdź kalendarz koncertów w Polsce oraz dowiedz się o premierach filmowych i książkowych. Poczytaj o swoich ulubionych serialach i rozwiąż nasze zabawne quizy!

  Wybierz

  Newsletter sportowy

  Otrzymuj aktualne informacje sportowe z Twojego miasta. Dowiedz się, jak aktywnie możesz spędzić czas.

  Wybierz

  Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera, żeby dostawać najważniejsze informacje wybrane przez naszych redaktorów.

  Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe (telefon lub e-mail w zależności od wybranej poniżej przez Ciebie formy komunikacji) dla celów przedstawiania informacji handlowych i marketingowych na temat naszych towarów lub usług z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

  Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu NaszeMiasto.pl z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

  * Jeżeli klikniesz „Zaznacz poniższe zgody” zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

  ** Zgoda wymagana.