Neuer - Lahm, Badstuber, Hummels, Boateng - Khedira, Schweinsteiger - Shurrle (Muller 47'), Ozil, Reus (Gotze 80') - Klose (Gomez 80')

Bramki: Samaras 55', Salpinginis 88' (karny)
Żółte kartki:Samaras 14'
Skład:
Sifakis - Torossidis, Papastathopoulos, Papadopoulos, Tzavellas (Fotakis 46') - Makos, Maniatis - Ninis (Gekas 46'), Katsuranis, Samaras - Salpingidis

90+2 Koniec meczu.

89' Salpingidis wykorzystuje rzut karny. Sędzia przedłuża mecz o dwie minuty.

88' Rzut karny dla  Greków. Boateng dotyka piłkę ręką w polu karnym.

80' Na boisko wchodzą Gomez i Gotze.

74' Reus strzela do pustej bramki. CZWARTY GOL DLA NIEMIEC.

71' Muller strzela obok bramki.

68' GOOOL! Mirosław Klose lepszy do bramkarza Greków, który fatalnie wychodzi do piłki.

65' Grecy dalej szukają swojej szansy. Jak na razie bez powodzenia.

61' Khedira GOOOL! Boateng podaje do Klose, ten zgrywa do wbiegającego Khediry i mamy gola.

55' Gooool dla Greków! Samaras strzela po podaniu Salpingisa.

51' Szybki atak Greków, ale nieporozumienie w drużynie i piłka trafia do Neuera.

46' Początek pierwszej połowy. Zmiany w drużynie Grecji. Na boisku pojawili się Gekas i Fotakis.

45' Koniec pierwszej połowy.

39' Lahm z dystansu i jest GOOOL! Próbowali atakujący i pomocnicy, a strzelił obrońca, kapita drużyny.

33' Shurrle dzisiaj nie może się wstrzelić. Kolejna zmarnowana okazja.

25' Tym razem Niemcy nie trafili do pustej bramki... Według pierwszych statystyk, Niemcy posiadali piłkę przez 80 proc. czasu.

24' Kolejna stuprocentowa okazja dla Niemców! Reus sam przed bramkarzem i nie trafia w bramkę.

22' Gol, aaaa nie ma gola. Niemcy grają szybko i do przodu, wymieniając podania nad zdezorientowanymi Grekami. Osil powinien to strzelić.

17' Kolejna okazja dla Niemców. Bardzo aktywni są dzisiaj ofensywni piłkarze Niemiec.

15' Niemcy przygotowali wielką sektorówkę, która już się porwała... Z kolei Grecy pokazali swoją sektorówkę odwrotnie.

12' Schweinsteiger oddaje traci piłkę w środku pola. Dobra okazja dla Greków., którzy atakują dóch na trzech, ale piłka trafia w obrońców.

10' Shurrle znowu ma okazję do strzelenia bramki. Jednak pomysł z pozostawieniem na ławce Gomeza nie był taki zły?

4' Piłka w siatce! Ale jednak spalony. Dobra postawa Schurrle.

0' No to zaczynamy
godz. 20.30

Greccy piłkarze odwiedzili dziś Sopot.
godz. 20.20

Arena Gdańsk ostatni raz w barwach Euro 2012.
godz. 20

Potwierdziły się informacje, które podał "Bild". W wyjściowym składzie drużyny niemieckiej zabrakło Łukasza Podolskiego, Mario Gomeza i Tomasa Mullera.
godz. 19.45

Na godzinę przed rozpoczęciem meczu, pod stadionem pojawia się coraz więcej kibiców.
godz. 19.30

Tylu koników pod stadionem w Gdańsku jeszcze nie było. Można zakupić m.in. bilety na finał.
godz. 19

Na peronie SKM w Gdańsku Głównym duże kolejki, ale wszystko się sprawnie rozładowuje.
godz. 14.30

Dobrze się składa, że Niemcy grają dziś w Gdańsku, w końcu jeszcze niedawno bardzo sobie zachwalali miasto i warunki pobytu.

Czytaj: Niemcy bardzo zadowoleni z pobytu w Gdańsku. "Dobrze nam się śpi i trenuje"
godz. 13

Dziś na meczu niemieckich piłkarzy obserwowała będzie Angela Merkel, kanclerz Niemiec.

Czytaj: Angela Merkel przyjedzie do Gdańska na mecz Niemcy - Grecja