Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nowe restrykcje na Pomorzu od 13.03.2021 roku! Drastyczny wzrost liczby zakażeń w regionie. Oto LISTA ZMIAN W WOJ. POMORSKIM!

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Liczba zakażonych koronawirusem na Pomorzu rośnie z dnia na dzień. Zaostrzone restrykcje w regionie już od soboty, 13 marca. Co ulegnie zmianie?

Oto lista obostrzeń, które od 13 marca będą obowiązywały na Pomorzu. Kliknij i zobacz na kolejnych slajdach >>

Dodatkowo od 15 marca zaostrzone restrykcje obowiązywać będą także w województwach: mazowieckim i lubuskim. Przedłużono także restrykcje dla Warmii i Mazur.
Liczba zakażonych koronawirusem na Pomorzu rośnie z dnia na dzień. Zaostrzone restrykcje w regionie już od soboty, 13 marca. Co ulegnie zmianie? Oto lista obostrzeń, które od 13 marca będą obowiązywały na Pomorzu. Kliknij i zobacz na kolejnych slajdach >> Dodatkowo od 15 marca zaostrzone restrykcje obowiązywać będą także w województwach: mazowieckim i lubuskim. Przedłużono także restrykcje dla Warmii i Mazur. Pixabay
Rząd wprowadza zaostrzone restrykcje na Pomorzu! Ze względu na stale rosnącą liczbę zakażeń w województwie pomorskim, rząd postanowił zaostrzyć obowiązujące w woj. pomorskim zasady. Oto lista zaostrzonych obostrzeń, które będą u nas obowiązywały od 13 do 20 marca 2021 roku z możliwością ich przedłużenia!

Nowe restrykcje w woj. pomorskim. Rząd zaostrza zasady ze względu na wzrost zakażeń w regionie

Minister zdrowia 5 marca poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń. Podczas wystąpienia szef resortu zdrowia poinformował o przedłużeniu zaostrzonych restrykcji w województwie warmińsko-mazurskim, ale na tym nie koniec! Ze względu na znaczy wzrost zakażeń covid-19 na Pomorzu podjęto decyzję o wprowadzeniu ostrzejszych zasady sanitarne w regionie. 11 marca władze zdecydowały się także rozszerzyć restrykcje na kolejne województwa: mazowieckie i lubuskim od 15.03.2021 roku.

Te restrykcje będą obowiązywały w województwie pomorskim od 13 do 20 marca 2021 roku! Oto LISTA!

Przypominamy, że 24 lutego br. rząd poinformował o wprowadzeniu restrykcyjnych zasad sanitarnych w województwie warmińsko-mazurskim, w którym to w krótkim czasie odnotowano niepokojąco wysoki procent osób zakażonych koronawirusem. W efekcie zapowiedzianych zmian, w życie wdrożono szereg nowych obostrzeń - m.in. zamknięto hotele, galerie handlowe, kina, teatry, muzea, galerie sztuki, baseny i korty tenisowe. Co więcej, uczniowie klas I-III szkół podstawowych powrócili do nauczania zdalnego. Te same restrykcje zaczną obowiązywać już niebawem wszystkich mieszkańców Pomorza.

Przedłużone zasady bezpieczeństwa dla reszty kraju do 28 marca

W trakcie konferencji szef resortu zdrowia wspomniał o przedłużeniu dotychczasowych zasad bezpieczeństwa do 28 marca dla pozostałych województw. Oznacza to, że z pewnymi ograniczeniami funkcjonować tam będą hotele, kina, teatry, baseny, stoki, boiska, sauny i inne.

Jak myślicie - czy decyzja o wprowadzeniu zaostrzonych restrykcji na Pomorzu jest słuszna? Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach!

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus na Pomorzu 25.02.2021 r. Kolejny dzień z dużym wzrostem liczby zakażeń w naszym regionie! Ponad 300 zakażeń w samym Gdańsku!

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto