Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Od dzisiaj duże zmiany w organizacji ruchu na m.in. na węźle Dąbrowa czy Obwodnicy Trójmiasta

KŁG
Czekają nas zmiany w organizacji ruchu m.in. na Obwodnicy Trójmiasta.
Czekają nas zmiany w organizacji ruchu m.in. na Obwodnicy Trójmiasta. Przemyslaw Swiderski
Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, od poniedziałku 19 lutego czekają nas duże zmiany w organizacji ruchu m.in. na Obwodnicy Trójmiasta, Trasie Chwaszczyńskiej czy węźle Dąbrowa.

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu! Co nas czeka?

Od 19 lutego do 1 marca na Obwodnicy Trójmiasta w godzinach 07.00-18.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na węźle Gdańsk Południe.

Zmieniona organizacja ruchu polegać będzie na naprzemiennym zamykaniu lewego pasa przy obiekcie na kierunkach Łódź i Gdynia. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu jest niezbędne do wykonania robót związanych z budową wiaduktu w ciągu ul. Podgórnej na węźle Gdańsk Południe - informuje GDDKiA.

Węzeł Dąbrowa

Od 19 lutego do 29 marca na Węźle Dąbrowa zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, na drodze ekspresowej S6 na łącznicach na Węźle Dąbrowa.

Utrudnienia będą polegały na zawężeniu części jezdni lub wyłączeniu jednego pasa ruchu. Prace będą prowadzone sukcesywnie na jednej łącznicy w ciągu dnia. Utrudnienia mają związek z pracami gwarancyjnymi - podkreśla GDDKiA.

Trasa Chwaszczyńska

Od 19 lutego do 30 marca na S6 Trasie Chwaszczyńskiej od węzła Gdynia Wieki Kack do skrzyżowania z ul. Nowowiczlińską zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Utrudnienia będą polegały na zawężeniu jezdni do jednego/dwóch pasów ruchu w zależności od przekroju. W zależności od prowadzonych robót będzie to wyłączony lewy pas ruchu lub prawy pas ruchu/pas awaryjny. Odcinek objęty robotami nie powinien być dłuższy niż 500 m. Utrudnienia mają związek z pracami gwarancyjnymi - zaznacza GDDKiA.

Zachodnia Obwodnica Trójmiasta

W dniu 20 lutego na Zachodniej Obwodnicy Trójmiasta w godz. 10-12 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Na drodze ekspresowej S7 na jezdni lewej na Węźle Gdynia Wielki Kack (kierunek Gdynia Chylonia). Utrudnienia będą polegały na zawężeniu jezdni do jednego pasa ruchu - prawego pasa ruchu. Wyłączony tymczasowo będzie lewy pas ruchu, na którym zostaną przeprowadzone kontrolne pomiary geodezyjne - informuje GDDKiA.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Od dzisiaj duże zmiany w organizacji ruchu na m.in. na węźle Dąbrowa czy Obwodnicy Trójmiasta - Dziennik Bałtycki

Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto