Wybierz region

Wybierz miasto

  SETIN

  3Miejsce 1471 głosów SETIN

  SETIN – zespół tworzący muzykę określaną jako „dirty”.
  W czasach, kiedy ludzie gonią za co raz to ‘bardziej idealnymi’ miłościami, kiedy osiągają pod wielką presją wyimaginowane cele, brakuje przeciwwagi. Zespół w swoich utworach zwraca uwagę na to co ludzkie, bez zważania na społeczne neurotyzmy. Ich muzyka skupia w sobie to co brzydkie i piękne za razem. Bez tabu, bez pruderii i wymuszonej przyzwoitości. Wielowymiarowe znaczenie słowa „dirty” w pełni odzwierciedla ich twórczość. Energia i wolność jaką niosą ma w sobie coś z początków muzyki rockowej, która jeszcze nie została poddana ‘jedynej słusznej’ wizji propagowanej przez media.

  Ostatnie plebiscyty

  Komentarze (21)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Obiektywny (gość)

  Ja się zgodzę ze zbygim tyle, że byłem na koncercie. Słabizna wykonawcza, fałszująca wokalistka i ogólnie bardzo garażowy poziom. Zespół zaszedł tam gdzie zaszedł bo leci taki spam na te głosowania, że nawet wydarzenie sobie założyli. Smutne to ale i tak rynek prędzej czy później ich zweryfikuje więc nie ma co marudzić. Nawet jak zapłacą za głosy, żeby wystąpić na tym Lux Feście to ludzie i tak usłyszą jak grają i będzie wstyd :) Peace!

  Ada71 (zbygi)

  albo zbygi to ukrywający się kolega któremu gul skacze że innym się udaje a jemu jakoś nie :) zawistników u nas pełno :) Powodzenia Setin

  JA (gość)

  Zbygi napisz chłopie sam coś. Każdy się rozwija i uczy. A ten zespół właśnie to robi i całkiem fajnie mu to wychodzi. Mnie się podoba. Daruj sobie taką "konstruktywną" krytykę, bo za ch... ona nie jest konstruktywna.

  Alka (gość)

  Jednym się podoba innym nie ,tak było ,jest i będzie.
  Mi się podoba i ,głosuję na tak
  Pozdrawiam i róbcie swoje

  Paskud (zbygi)

  "zmierza to w jak najbardziej dobrym kierunku, współczesnego metalowego grania." dobrze napisała, czytanie ze zrozumieniem... Mniejsza z przegadywankami bez wniosków. Bez sensu bo w opisie jest jasno wyrażone wszystko.
  Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i zapraszam na naszego FB https://www.facebook.com/SETINPL po więcej info, muzki i informacji o koncertach.
  https://www.youtube.com/watch?v=BI0dq_bbG1U :)

  Oczywiście szanujemy kazda opinię i krytykę bo na tym to polega. Oraz dziękujemy za odwiedzanie naszej strony z konkursem.

  zbygi (gość) (Paskud)

  to nie ja napisałem że to "współczesne metalowe granie" tylko niejaka Ula Dytlof, proponuję zwrócić się do niej z tym komentarzem.

  Paskud (zbygi)

  A czy to jest konkurs zespołów metalowych Hallo !? Wybacz że nie jesteśmy Arch Enemy jesteśmy SETIN, gramy tak, takie mamy teksty taki wizerunek to nasz sposób grania taka jest nasza muzyka. W każdym razie zapraszam na koncert (19 Underground Sopot, wstęp free).

  zbygi (gość)

  już wyraziłem konstruktywną krytykę i napisałem co jest nie tak. do oceny tego że teksty są grafomańskie nie potrzeba iść na koncert, do stwierdzenia wtórności muzycznej i braku polotu również, chyba że na koncercie gracie zupełnie inne kawałki niż wrzucacie na youtube. artrosis użyłem dla porównania w kategorii "grafomaństwo" a nie "zbieżność stylistyczna", równie dobrze mogłem porównać do zespołów łzy albo coma. ze współczesnym metalowym graniem ta muzyka nie ma nic wspólnego.

  Paskud (zbygi)

  proszę zapoznać się dokładniej, a potem wyrazić krytykę [byle była konstruktywna bo inna (i bezmyslne hejtowanie) nie ma znaczenia]
  https://soundcloud.com/setin-band
  potem proszę opisać dokładniej co jest nie tak a co jest ok.

  seszatka@... (zbygi)

  Nie no to już jest szczyt beszczelności , wypowiada się o tej kapeli człowieczek który zapewne nie był na koncercie posłuchał kawałka na YT i przyrównuje muzykę do Artrosis nie potrafiąc dostrzec diametralnej róznicy w twórczości tych kapel. Weź zgiń i przepadnij! Trzeba się coś znać najpierw to raz a dwa kapela zupełnie odstaje od gotyckich klimatów. Szczerze polecam , dziewczyna na wokalu świetnie daje radę i zmierza to w jak najbardziej dobrym kierunku, współczesnego metalowego grania. Właśnie takich kapel jest jak pies napłakał! Polecam i głosuję wytrwale :P

  zbygi (gość)

  słabizna. tekstowo grafomania pokroju artrosis, muzycznie wtórne i pozbawione polotu do bólu. z tym 3 miejscem to chyba jakaś ostra akcja propagandowa wśród znajomych musiała być.

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »