Wybierz region

Wybierz miasto

  Patriotycznie Zakręceni Pomorza - FINAŁ [WYNIKI]

  Głosowanie w plebiscycie "Patriotycznie Zakręceni Pomorza" zostało zakończone.

  ***

  Ruszyło głosowanie finałowe na Patriotycznie Zakręconych! Naszym celem jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

  Z tego powodu zgłosiliście do nas ludzi, dla których ich małe ojczyzny, ze swoją tradycją i historią, są powodem do dumy i miejscem, o które się dba. Po prostu.

  Honorowy patronat nad akcją objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Do akcji dołączyły też znane osobistości, dla których korzenie i miejsce pochodzenia nie są bez znaczenia.

  Jeśli popieracie zgłoszonego kandydata i chcecie wesprzeć go w tym, co robi – zagłosujcie na niego i pomóżcie mu w walce o tytuł Patriotycznie Zakręconego Pomorza.

  Poniżej widnieje lista laureatów z etapu subregionalnego, którzy biorą udział w finale. Wybierzcie swojego faworyta, a następnie oddajcie głos. Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy poprzez Facebooka (w tym przypadku każdy głos liczony jest jako 5!)

  Głosowanie trwa do 2 lutego do północy!


  Wyniki zostaną ogłoszone 3 lutego w internecie, a 6 lutego w papierowym wydaniu Naszego Miasta.

  Laureat z województwa pomorskiego, wyłoniony w głosowaniu internetowym, otrzyma w nagrodę statuetkę, proporczyk oraz dyplom Patriotycznie Zakręconego Internautów.

  Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzcę, który w ramach nagrody otrzyma statuetkę i tytuł Patriotycznie Zakręconego Pomorza,
  a także zostanie zaproszony na wyjątkowe spotkanie w Kancelarii Prezydenta w Warszawie. W ramach wyjazdu, laureaci spotkają się także w redakcji z Rafałem Wąsowiczem, redaktorem naczelnym gazety Nasze Miasto oraz wspólnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Zapraszamy do głosowania! Pokażmy, że inicjatywy obywatelskie to działania godne promowania i naśladowania. Tak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm.

  Szanowni Kandydaci i Internauci!
  Ze względu na problemy techniczne, które mogły powodować blokadę głosowania w Plebiscycie Patriotycznie Zakręceni postanowiliśmy wydłużyć możliwość oddawania głosów o dwa tygodnie. Informujemy ponadto, że problemy zostały rozwiązane. Wydłużony termin ma na celu wyrównanie szans poszczególnych kandydatów.

  Za powstałe problemy serdecznie przepraszamy.
  Dział techniczny serwisu Nasze Miasto.pl
  mail: patriotycznie_zakreceni@naszemiasto.pl

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zdjęcia na kalendarz 2017: Gdańsk. Zgłoś swoje zdjęcie! [PLEBISCYT ZAKOŃCZONY]

  Zdjęcia na kalendarz 2017: Gdańsk. Zgłoś swoje zdjęcie! [PLEBISCYT ZAKOŃCZONY]

  Każdego roku zapraszamy i zachęcamy Czytelników do udziału w naszym specjalnym konkursie na najpiękniejsze zdjęcia kalendarzowe, które prezentują najbardziej...

  Inne plebiscyty