Po dramatycznym meczu reprezentacja Polski pokonała Azerbejdżan 3:1

gp
Piłkarska reprezentacja Polski pokonała Azerbejdżan w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2008 roku. A zaczęło się źle. W piątej minucie gospodarze wyszli niespodziewanie na prowadzenie.

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała Azerbejdżan w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2008 roku.

A zaczęło się źle. W piątej minucie gospodarze wyszli niespodziewanie na prowadzenie. Po błędzie Dudki w pole karne wbiegł Subaszic, który posyłając piłkę w róg, pokonał Boruca. Azerbejdżan objął prowadzenie 0:1.
Polscy piłkarze doprowadzili jednak do remisu w drugiej połowie. W 63. minucie meczu z rzutu wolnego dośrodkował Krzynówek, a piłkę głową do bramki Azerów skierował Euzebiusz Smolarek (1:1)

Trzy minuty później Jacek Krzynówek uderzeniem z dystansu nie dał szans na obronę bramkarzowi Azerbejdżanu. I było już 2:1.
W końcówce meczu nasza reprezentacja podwyższyła wynik na 3:1, dzięki Krzynówkowi.

Cały mecz był dramatyczny, ale wszystko sie dobrze skończyło dla polskiej drużyny. Polacy po dzisiejszym zwycięstwie mają na swoim koncie już 19 punktów.