Pogoń Smętowo - Huragan Nowe Polaszki 1:1

(pb)
Marek Kleister
W anormalnych warunkach Pogoń Smętowo zremisowała 1:1 (1:1) w wyjazdowym meczu V ligi z Huraganem Nowe Polszki. Padający śnieg i porywisty boczny wiatr nie sprzyjały piłkarzom.

W anormalnych warunkach Pogoń Smętowo zremisowała 1:1 (1:1) w wyjazdowym meczu V ligi z Huraganem Nowe Polszki. Padający śnieg i porywisty boczny wiatr nie sprzyjały piłkarzom. Lepiej radzili sobie goście, lecz brakowało im precyzji w wykańczaniu akcji. Najlepsze okazje do strzelenia goli zmarnowali Piotr Raniszewski (nie wykorzystał karnego) oraz Andrzej Pyrkowski (trafił w słupek).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 31 min Mariusz "Mario" Machaliński. Dwie minuty przed przerwą Kazimierz Moczyński uderzył płasko po ziemi, a próbujący interweniować grający trener Huraganu, Krzysztof Łangowski, wpakował piłkę do własnej bramki, ustalając rezultat spotkania.

• Pogoń Smętowo

Dębski - Zając, Raniszewski, Murawski, A. Pyrkowski, Świderski (70 Zwoliński), G. Pyrkowski, Cejer, T. Manuszewski, Rychlewski. Moczyński.

• Marek Kleister
trener Pogoni Smętowo

- W tegorocznych rozgrywkach postępujemy jak Janosik. Odbieramy punkty bogatym w nie, a oddajemy biednym. Inna sprawa, że w Polaszkach warunki dyktował śnieg i wiatr. Mimo wszystko powinniśmy wygrać ten mecz, byliśmy lepsi. Ale jeśli nie wykorzystuje się stuprocentowych okazji do strzelenia goli, w tym karnego...

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny