Polacy wywalczyli tytuł Mistrza Świata w siatkówce 2014! [TRANSMISJA MECZU POLSKA-BRAZYLIA]

Redakcja MM
Redakcja MM
POLSKA- BRAZYLIA TRANSMISJA MECZU MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE 2014 21 WRZEŚNIA archiwum/Piotr Kalsztyn
Polacy wywalczyli 21 września złoty medal Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014.

POLSKA- BRAZYLIA TRANSMISJA MECZU MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE 2014

Pierwszy set wygrali Brazylijczycy (25:18). W drugim zwyciężyli Polacy 25:22, czym zremisowali w setach z Brazylijczykami. Trzecia partia o Mistrzostwa Świata była prowadzona konsekwentnie. Wszystko ważyło się w końcówce seta, który zakończył się zwycięstwem Polaków 25:23. Rozpoczęła się czwarta, decydująca partia, a z nią gra "na dwa punkty przewagi" ze strony Polaków. I choć Brazylijczycy walczyli do końca, Polska wygrała Mistrzostwo Świata.

Spotkanie o złoty medal odbywało się w katowickim spodku.

Polacy dotarli do finału i grają o złoty medal. Po pokonaniu drużyn z Rosji i Brazylii nasza reprezentacja dostała się do największej rozgrywki. Polacy pod wodzą francuskiego trenera - debiutanta Stephane'a Antigi są uznawani za czarnego konia rozgrywek. Do tej pory ulegliśmy tylko Amerykanom. Kto wygra w finale? Jak obstawiacie?

Skład Polaków na Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014 POLSKA-BRAZYLIA:

Rozgrywający: Paweł Zagumny, Fabian Drzyzga

Środkowi: Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona

Atakujący: Mariusz Wlazły, Dawid Konarski

Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Michał Winiarski

Libero: Paweł Zatorski, Krzysztof Ignaczak.

POLSKA - BRAZYLIA. TRANSMISJA MECZU W TELEWIZJI 21 września

Transmisja z meczu Polska - Niemcy Rozpocznie się o godz. 20.25. Decyzją Zygmunta Solorza-Żaka, prezesa Polsatu, mecz zobaczymy na tym kanale - będzie on odkodowany.

POLSKA - BRAZYLIA. TRANSMISJA MECZU ONLINE. MISTRZOSTWA ŚWIATA 21 września

Darmowej transmisji z MŚ w Siatkówce 2014 można poszukać również w internecie. Wiele stron

oferuje

streaming z meczów na żywo.

ILE KOSZTUJE TRANSMISJA Z MISTRZOSTW ŚWIATA W SIATKÓWCE

Abonenci

, którzy zdecydują się wykupić pakiet transmisji za 92, 25 zł brutto otrzymają dostęp do specjalnie utworzonych kanałów Polsat Volleyball. Do ceny należy doliczyć także marżę, więc opłata powinna wynosić ok. 100 zł. Darmowy przekaz z mistrzostw będą mieć jedynie abonenci Cyfrowego Polsatu.