Policjant-kulturysta z Gdańska osiąga niebywałe sukcesy. Został mistrzem Polski!

OPRAC.:
Daniel Nawrocki
Policjant-kulturysta z Gdańska osiąga niebywałe sukcesy. Został mistrzem polski! KMP Gdańsk
Policjant z Komisariatu Policji I w Gdańsku - Arkadiusz Staniecki - wziął udział jako debiutant w zawodach sylwetkowych Mistrzostw Polski NPC World Festival Men's Physique. Osiągnął niesamowity sukces, zdobywając imponujący tytuł pięciokrotnego Mistrza Polski, zdobywając tym samym pięć złotych medali w międzynarodowej Federacji NPC.

Niesamowite osiągnięcia policyjnego mistrza z Gdańska

Arkadiusz Staniecki, młodszy aspirant, pracuje jako asystent dochodzeniowo-śledczy w Referacie Przestępczości Gospodarczej. Poza swoją codzienną pracą pasjonuje się kulturystyką od już 23 lat.

Posiada licencję trenerską w zakresie trenera personalnego. Dodatkowo od 23 lat aktywnie uczestniczy w treningach kulturystycznych. Na co dzień pełni obowiązki w Referacie Przestępczości Gospodarczej w Komisariacie Policji I w Gdańsku, gdzie zajmuje się dochodzeniami i śledzeniem spraw. Jego zaangażowanie w dyscyplinę sportu, którą uprawia, wymaga wielu poświęceń, ale przynosi również ogromną satysfakcję.

21 października 2023 roku w sobotę w Markach pod Warszawą gdański policjant Arkadiusz Staniecki jako debiutant wystartował na Mistrzostwach Polski NPC World Festival Men”s Physique. Podczas zawodów funkcjonariusz wygrał w pięciu kategoriach, zdobył pięć złotych medali i tym samym zdobył tytuł pięciokrotnego mistrza Polski.

- Niebawem przed naszym kolegą kolejne wyzwanie. Funkcjonariusz już przygotowuje się do startu w następnych zawodach, które odbędą się na wiosnę 2024 r. i będzie walczyć o kolejne tytuły — mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

- Serdecznie gratulujemy mistrzowi zdobycia złotych medali i życzymy dalszych sukcesów — mówią policjanci.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!