Polska 1:3 Francja. Zimny prysznic dla polskich siatkarzy [zdjęcia]

Chauvet Yannick
Niestety, Biało-czerwoni nie wyeliminowali błędów z pierwszego spotkania i zasłużenie przegrali z Francją 1:3.

Polska bardzo dobrze zaczęła mecz z Francją, prowadzili 16:12, ale gdy goście wzięli się do odrabiania strat, Biało-czerwoni byli bez szans. W drugim secie Polacy wyraźnie odstawali od rywala i też przegrali - 23:25.

Dopiero w trzeciej dosłonie gospodarze pokazali maksimum swoich możliwości, wygrali 25:20 i dali nadzieję na wygraną. Niestety dla Polaków, Francuzi tego wieczora byli po prostu lepsi, wygrali czwartego seta i zasłużenie mecz 1:3.

W ostatnim meczu grupy B, siatkarze Andrei Anastasi muszą wygrać ze Słowacją, by zająć drugie miejsce. W przeciwnym razie czekają ich baraże. Początek meczu o godz. 20.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0