Polska - Czechy na żywo live. Streaming w Internecie i Transmisja telewizyjna

redakcja
redakcja
Mecz o wszystko we Wrocławiu. Polska - Czechy na żywo live. ...
Mecz o wszystko we Wrocławiu. Polska - Czechy na żywo live. ... Michał Parzuchowski
Mecz o wszystko we Wrocławiu. Polska - Czechy na żywo live. Streaming w Internecie i Transmisja telewizyjna.

To mecz o wszystko. Wygrany awansuje, przegrany odpada. Z pewnością dziś we Wrocławiu nie będzie kalkulowania. Oba zespołu muszą od początku grać na 100 procent, gdyż jeden błąd może kosztować wiele - w końcu to walka awans do ćwierćfinału.

Polacy cztery dni temu w wielkim stylu zremisowali z Rosją 1:1, choć mogli pokusić się nawet o wygraną i jeszcze większy spokój przed dzisiejszym meczem. Z kolei Czesi wygrali 2:1 z Grecją, strzelając dwa gole w pierwszych sześciu minutach i broniąc się przez pozostałe ponad 80 minut.

Mecz rozpocznie się o godz. 20.45.

Mecz na żywo pokaże TVP1. Obejrzeć go można także w internecie. Live streamingi znajdziecie na stronie Telewizji Polskiej. Transmisja oczywiście także w Strefie Kibica w Gdańsku, która została specjalnie powiększona do 40 tysięcy miejsc.