Polska - Czechy: Trwa doping w Strefie Kibica w Gdańsku [zdjęcia]

Maciej Czarniak
Polacy walczą we Wrocławiu z Czechami, a w gdańskiej Strefie Kibica meczem emocjonuje się około 49 tysięcy osób.

Polacy aby awansować do ćwierćfinału Mistrzostw Europy muszą z reprezentacją Czech wygrać. Nasza kadra do meczu przystąpiła w takim samym składzie jak w meczu z Rosją i od początku zaczęła stanowczo atakować. Niestety po pierwszej połowie na tablicy wyników widnieje remis 0:0, który nic nie daje naszemu zespołowi.

Mecz w strefie kibica przeżywa około 40 tysięcy kibiców, którzy żywiołowo dopingują naszą reprezentację. Podczas hymnu, inspirując się pomysłem Tomasza Zimocha, wśród kibiców rozwinięto nawet olbrzymią flagę Polski. Obecnie trwa druga połowa meczu.