Polska firma logistyczna z globalnymi aspiracjami

Artykuł sponsorowany ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.
Udostępnij:

Marka farmaceutyczna opiera się na zaufaniu konsumentów. Klient kupujący produkt farmaceutyczny , wybiera te towary, których jakości jest pewien. To duża odpowiedzialność, nie tylko dla producenta, ale także operatora logistycznego. Jego doświadczenie i jakość usług mają wpływ na postrzeganie produktu i marki producenta.
Posiadająca niemal 20-letnie doświadczenie Arra Group, specjalizująca się w bezpiecznym transporcie farmaceutyków i innych produktów wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C, działa na rynku krajowym i międzynarodowym. Oferowane usługi obejmują spedycję drogową, kolejową, morską oraz lotniczą.

Bezpieczeństwo produktów

Duże znaczenie w branży farmaceutycznej ma efektywność kosztowa i elastyczność operatora logistycznego, której waga została uwydatniona w czasach pandemii. Arra Group opiera się na własnej flocie. Firma posiada nowoczesną flotę 300 pojazdów z zabudową chłodniczą, umożliwiającą niezawodny transport towaru w dwóch niezależnych zakresach temperatury i pozwalającą na błyskawiczną reakcję w przypadku wszelkich sytuacji wymagających natychmiastowego działania. Dodatkowo, kierowcy zatrudnieni w firmie, są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do obsługi produktów spożywczych i czuwają każdego dnia nad bezpieczeństwem przewożonych towarów.

Kontrola przydatności do spożycia, warunków temperaturowych i higieny mają dla nas kluczowe znaczenie i są zarządzane systemowo. Jakość naszych usług potwierdzona jest przez certyfikaty
i wdrożone procedury. Arra Group jest firmą rodziną, w której za jakość i wysokie standardy ręczę swoim nazwiskiem
– dodaje Artur Ratajczak, CEO Arra Group.

Z optymizmem o przyszłości

Firma stawia na dynamiczny rozwój zarówno pod względem zasięgu działania, jak i świadczonych usług. Oprócz rozbudowy siedziby firmy w Głogowie, a także jej oddziałów: krajowego w Toruniu i międzynarodowego we Wrocławiu, w Niemczech otwarta została spółka ARRA GmbH. Arra Group rozpoczęła również świadczenie logistyki kontraktowej. W Robakowie pod Poznaniem uruchomiony został magazyn mający pełnić rolę centrum dystrybucyjnego.

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów

DOŁĄCZ DO NAS!
Zadzwoń 535 507 071 lub aplikuj na praca.arra.pl

Materiał oryginalny: Polska firma logistyczna z globalnymi aspiracjami - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie