PRAWYBORY 2018 Głosuj na kandydatów na włodarzy i radnych – dzisiaj o godz. 22 koniec głosowania

Akcja specjalna PRAWYBORY 2018
Trwają PRAWYBORY wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów, a także radnych sejmiku województwa, rad powiatów oraz miast w naszym województwie. Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 21 października? Zagłosuj już dziś i zobacz kto ma największe szanse na zwycięstwo.

Tak jak w prawdziwych wyborach

W naszej akcji można głosować dokładnie tak, jak w prawdziwych wyborach. Prezentujemy listy kandydatów zarejestrowanych przez Państwową Komisję Wyborczą , w podziale na okręgi wyborcze, w których będziemy głosować 21 października.

W Prawyborach zostaną wybrani pomorscy włodarze - prezydenci i burmistrzowie miast oraz wójtowie gmin. Głosować można także na radnych rad powiatów oraz radnych rad wszystkich miast na Pomorzu. Wybierzemy również skład przyszłego Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Wyniki Prawyborów można śledzić na żywo w internecie. W drukowanym wydaniu gazety będziemy zamieszczać rankingi, a po zakończeniu głosowania obszernie opiszemy wyniki. Przedstawimy zwycięzców Prawyborów wśród włodarzy, zaprezentujemy składy rad powiatów i miast.

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 28 września o godz. 12 i potrwa do wtorku 9 października do godz. 22.

Szansa na prezentację dla kandydatów

Nasza akcja to doskonała szansa dla wszystkich kandydatów, aby jeszcze przed wyborami zaprezentować się wyborcom. Przy wynikach Prawyborów może będzie mogło być zamieszczone zdjęcie, a kandydaci będą mieli możliwość redagowania własnej prezentacji.
Informacji o akcji udziela Agnieszka Piech - tel. 797 001 066.
e-mail: [email protected].

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: PRAWYBORY 2018 Głosuj na kandydatów na włodarzy i radnych – dzisiaj o godz. 22 koniec głosowania - Dziennik Bałtycki

Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto