Projekt strony internetowej w Gdańsku. Kto zrobi to najlepiej?

Materiał informacyjny Marcin Balana - Profesjonalne Usługi E-Marketingowe
Strona internetowa to swego rodzaju wizytówka biznesu. Z tego względu powinna być doskonale zaprojektowana i stworzona. Komu zlecić to zadanie w Gdańsku?

Dlaczego strona internetowa jest ważna?

Przez Internet obecnie załatwia się niemal wszystko: zakupy, rezerwacje hotelu, a nawet sprawy urzędowe. Większość osób szukając jakiś dóbr lub usług rozpoczyna swoje poszukiwania od przejrzenia sieci. Odwiedzają wtedy oni różne strony www. I to jest właśnie pierwszy powód, dlaczego strona internetowa jest tak ważna. To najszybszy i jeden z tańszych sposobów na promocję swojego biznesu. Nawet jeśli użytkownik sieci znajdzie informacje o istnieniu jakiejś firmy, ale przedsiębiorstwo to nie będzie miało swojej strony www, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dany internauta bardziej zainteresuje się usługami konkurencji, która swoją stronę posiada. Dlaczego?

Ponieważ będzie on mógł przejrzeć ofertę firmy, zapoznać się z cennikiem czy innymi ważnymi informacjami. To jest drugi powód, dla którego firmowa strona internetowa jest ważna. Można na niej przedstawić wszelkie niezbędne informacje dla klienta, a oprócz tego zaprezentować zalety i zachęcić go do wybrania właśnie naszej firmy. Dodatkowo, jeśli za pośrednictwem serwisu internetowego można zrobić zakupy to tak, jakby posiadać sklep otwarty 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z pewnością taka funkcja zwiększy ilość klientów.

Dobra strona internetowa pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji, wzbudza zaufanie i zachęca do stania się stałym klientem firmy.

Jaka powinna być strona internetowa?

Skoro wiemy już dlaczego strona internetowa jest to ważna, to warto powiedzieć również o tym, że tylko odpowiednio zaprojektowana witryna przyniesie oczekiwane, korzystne dla biznesu rezultaty. W powiedzeniu „liczy się pierwsze wrażenie” jest całkiem sporo prawdy, również w odniesieniu do stron internetowych.

Gdy klient wchodzi na witrynę firmy, to jest to zwykle jego pierwszy kontakt z danym przedsiębiorstwem, więc dobrze żeby był jak najlepszy. Nieprawidłowo działająca, nieczytelna i zaśmiecona strona www, może być zniechęcająca dla potencjalnego klienta. Estetyczna i funkcjonalna witryna zaś, stworzy w oczach klienta wizerunek profesjonalnej i rzetelnej firmy, z której usług warto skorzystać.

Oprócz wyglądu, strona www powinna działać szybko i sprawnie. Musi się prawidłowo wyświetlać nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach przenośnych, np. smartfonach. Dobrze też, jeśli jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Powinna również zawierać wszystkie niezbędne informacje, które mogą być ważne dla użytkownika. W przypadku witryn umożliwiających rejestracje lub dokonywanie zakupów bardzo istotne jest także bezpieczeństwo wszelkich danych udostępnianych przez klientów.

Projekt strony internetowej w Gdańsku - komu zlecić?

Przedsiębiorcy z Gdańska i okolic mogą zastanawiać się, jaka firma najlepiej zrobi projekt strony internetowej. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie jest dość prosta - jest to studio graficzne w Gdańsku funkcjonujące pod nazwą Grafton.

Studio traktuje projektowanie stron www nie tylko jako pracę, ale również jako swoją misję i pasję. Jego celem jest budowanie profesjonalnego wizerunku swoich klientów. Doświadczeni pracownicy studia stworzą estetyczną i miłą dla oka witrynę, która będzie jednocześnie funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Strony internetowe, które wychodzą spod ręki projektantów w Grafton są w pełni responsywne, czyli dostosowane zarówno do urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. Przykładowe realizacje można zobaczyć na stronie internetowej studia pod adresem: https://grafton.com.pl/realizacje

Oprócz stron internetowych, niniejsze studio graficzne w Gdańsku zajmuje się również usługami takimi jak: projekt logo, projekt opakowania czy projektowanie reklam. Można skontaktować się z nim:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Projekt strony internetowej w Gdańsku. Kto zrobi to najlepiej? - Gdańsk Nasze Miasto

Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto