18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Promedica24 -"Opiekujemy się ludźmi"

Artykuł sponsorowany
Promedica24 jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia.

Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy, zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań naszej spółki. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju.

Aktualnie w Polsce funkcjonują 23 nasze o oddziały. Z naszą firmą wyjechało za granicę już ponad 12 tys. Opiekunek i Opiekunów. Jednorazowy pobyt u podopiecznego trwa zazwyczaj od 1 do 3 miesięcy, ale zdarzają się już 2 tygodniowe oferty pracy, zwłaszcza w okresie okołoświątecznym i wakacyjnym. Taka elastyczna forma współpracy pozwala na dopasowanie wyjazdów zarobkowych do innych planów życiowych czy sytuacji rodzinnej w Polsce. Oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Poszukujemy osób w różnym wieku, które posiadają doświadczenie w opiece. Od naszych kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i gotowości do wyjazdu za granicę. Szukamy osób empatycznych i ciepłych, z dobrym stanem zdrowia.

Jeśli interesuje Cię praca jako Opiekunka/Opiekun osób starszych na terenie Niemiec, umów się na spotkanie rekrutacyjne w naszym oddziale w Gdańsku, przy. ul. Partyzantów 3/1 lub zadzwoń: 58 732 08 55

Materiał oryginalny: Promedica24 -"Opiekujemy się ludźmi" - Gdańsk Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie