Puchar Polski: Jagiellonia Białystok 1:1 Lechia Gdańsk. Biało-zieloni w półfinale!

Udał się rewanż za zeszłoroczny półfinał Pucharu Polski! Biało-zieloni w dwumeczu lepsi od Jagiellonii Białystok. Bramki strzelali Lukjanovs i Skerla.

Żółte kartki: Surma.

90+3' Koniec meczu! Lechia w półfinale!
87'
Dobra kontra Lechii, ale Buval zbyt egoistycznie.
86' Nieuznana bramka Skerli. Dobra decyzja sędziego
81' Essomba za Grzyba. Jaga idzie na całego, Lechia tylko się broni!
77 Dawidowski za Lukjanovsa.
74' Ręką zagrywał Deleu, ale Frankowski uderza w słupek! Ale emoje!
74' Karny dla Jagi!
72' Sotirović za Pawłowskiego.
68'
Pawłowski i minimalnie obok bramki.
61'
Bajić za Poźniaka. Młody pomocnik dziś bez rewelacji.
59'
Tragiczny strzał Pejovicia, ale martwi fakt, że tak łatwo doszedł do sytuacji.
57' Kupisz niecelnie z narożnika pola karnego.
55' Białostocczanie prowadza grę, Lechia ma problemy z wyprowadzeniem akcji.
51' Jaga powinna prowadzić!  Frankowski wyszedł sa na sam z Małkowskim i lepszy bramkarz Lechii!
47' Strzał Buvala, ale niecelnie.
46' Zaczynamy!
45' Przerwa
41' Frankowski nad poprzeczką...
37' Mamy remis. Skerla strzela kolanem wyrównującą bramkę.
35' Nowak strzela, ale piłka mija słupek.
29' Piłkarze z Białestoku stanęli, chyba nie przewidywali takiego obrotu. Lechia spokojnie kontroluje sytuację.
25' GOOOL dla Lechii! Traore centruje z lewego do Lukjanovsa, który urywa się obrońcom i strzela nie do obrony!
23' Bramkarza Lechii próbuje też zaskoczyć Pawłowski, ale strzał w długi róg mu nie wychodzi.
18' Hermes strezla z 30 metrów i... Małkowski w ostniej chwila wybija na rożny. Bez zagrożenia.
13' Lechia powoli przebudza się w meczu. Jagiellonia nie jest już tak często przy piłce. Mecz staje się bardziej wyrównany.
9' Rzut rożny dla Jagiellonii, ale Małkowski wciąż pewny w bramce. Obrońcy muszą jednak uważać na Latę.
7' Jagiellonia utrzymuje się długo przy piłce, ale na razie bez zagrożenia dla gdańszczan.
5' Początek spotkania raczej spokojny. W 5 minucie strzelał Lato, ale Małkowski spokojnie złapał piłkę.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 18.30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

Sędziuje: Szymon Marciniak (Płock)