Punkt Błękitnych po wznowieniu rozgrywek II ligi. Wyrównali po przerwie

Grzegorz Drążek
Tadeusz Surma
Po długiej przerwie w minioną środę wznowione zostały rozgrywki II ligi. Spotkania na razie odbywają się bez udziału publiczności. Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1.

3 czerwca rozegrana została dwudziesta trzecia kolejka II ligi. Stargardzki zespół, który przed środowym spotkaniem plasował się na siódmym miejscu, grał na wyjeździe z czwartą Resovią Rzeszów.

Gospodarze, po trafieniu Serhija Krykuna w 18 minucie wyszli na prowadzenie. Błękitni odpowiedzieli golem w drugiej połowie, krótko po przerwie. W 50 minucie czwartą bramkę w sezonie strzelił Krystian Sanocki.

W pierwszym po przerwie spotkaniu stargardzki zespół wywalczył punkt. To piąty remis Błękitnych w sezonie. W tabeli są na ósmym miejscu, bo wyprzedziła ich Stal Rzeszów.

Przed drugoligowcami w ten weekend mecze dwudziestej czwartej serii spotkań. Błękitni tym razem wystąpią na swoim boisku. W niedzielę, 7 czerwca o godzinie 16 zmierzą się ze Zniczem Pruszków.

Tak jak w minioną środę, na trybunach podczas spotkań II ligi nie zasiądą kibice. Ale nasi reporterzy będą na stargardzkim stadionie. Na naszym portalu internetowym stargard.naszemiasto.pl zamieścimy galerię zdjęć. Tam też relacja z meczu.