Real Madryt - Apoel Nicosia na żywo live. Streaming w Internecie i transmisja telewizyjna od 20.45

redakcja
redakcja
APOEL Nikozja jest kolejnym rywalem Realu Madryt w drodze po ...
APOEL Nikozja jest kolejnym rywalem Realu Madryt w drodze po ... redakcja
Apoel Nikozja będzie miał bardzo ciężko, piłkarze z Cypru w pierwszym meczu przegrali aż 0:3 i w Madrycie skazywani są na porażkę. Zobacz, gdzie znajdziesz transmisje na żywo - live i transmisje telewizyjne z tego meczu.

W 1/8 finału APOEL Nikozja wyeliminował po serii karnych Olympique Lyon. W ćwierćfinale cud będzie im potrzebny, bo mierzy się z Realem Madryt.

W pierwszym meczu w Nikozji Real wygrał aż 3:0 i sprawa awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów wydaje się rozstrzygnięta. Tydzień temu jeszcze do 74. minuty było 0:0, ale w ostatnich piętnastu minutach Real wrzucił piąty bieg i szybko strzelił trzy gole. Dwie bramki zdobył Benzema, a jedną dołożył Kaka.

Zwycięzca tej bary zagra z Bayernem Monachium.

Real Madryt - Apoel Nicosia na żywo. Live transmisja telewizyjna i w internecie

W telewizji mecz będzie można zobaczyć jedynie na kanale nPremium HD. Start o godz. 20.45.

Kto nie posiada tego kanału może skorzystać z możliwości obejrzenia spotkania na ekranie monitora. Linki do transmisji znajdziecie np. na stronie Meczyki.pl.