Semeko Orkan Rumia - Powiśle Dzierzgoń 2:0

(stan)
Piłkarze Semeko Orkana zdobyli kolejne trzy punkty. Tym razem wygrali na własnym boisku z Powiślem Dzierzgoń 2:0 (1:0). Bramki: Dariusz Hebel (24, 47). Orkan: Duda - Stawiasz, Skwiot, Babski - Manteufel, ...

Orkan: Duda - Stawiasz, Skwiot, Babski - Manteufel, Chmieliński (60 Kołakowski), Dampc (75 Kątny), P. Mitrosz, Osior (73 Bojaruniec) - D. Hebel, O. Mitrosz.

Mecz mógł się kibicom podobać. Zespołem nieco lepszym był Orkan i odniósł zasłużone zwycięstwo.
- Górowaliśmy nad rywalem przede wszystkim zaangażowaniem. W drugiej połowie wpuściłem na boisko młodego Sebastiana Kołakowskiego. Mamy ten komfort, że mogę sobie na to pozwolić. Myślę już o kolejnym sezonie, więc sprawdzam młodzieżowców - powiedział nam Adam Walczak, trener Orkana.

Gospodarze objęli prowadzenie w 24 minucie. Do prostopadłego podania wyszedł Dariusz Hebel i lobem zdobył gola dla Orkana.
- Próbował kilkanaście razy. W końcu trafił - podsumował trener Walczak.

Wynik spotkania został ustalony zaraz na początku drugiej połowy. W 47 minucie na pole karne dośrodkował Paweł Mitrosz, a skutecznym strzałem głową w długi róg do siatki trafił ponownie Hebel.