Siatkarki Atomu Trefla Sopot awansowały do finałów Pucharu Polski

Przemysław Malak
Atom Trefl Sopot drugim zwycięstwem nad Pałacem Bydgoszczy zapewnił sobie awans do Final Four rozgrywek Pucharu Polski. Atom - Pałac 3:0 (25:17, 25:22, 25:20).

Atomówki pewnie pokonały zespół z Bydgoszczy. Pierwsze dwa sety Atom rozegrał w najmocniejszym składzie. Do ostatniej partii wyszła całkiem inna drużyna: z podstawowego składu gry na boisku pozostały jedynie środkowe. Kolejny raz z dobrej strony pokazała się młoda libero Magdalena Kuziak, która zaskakiwała skutecznymi obronami.

Był to mecz bez emocji, a zawodniczki Pałacu nawiązały walkę jedynie w drugim secie.

Atom Trefl zapewnił sobie awans do finałowego turnieju Pucharu Polski, który odbędzie się w Pile. Rywalem Atomówek będzie Aluprof Bielsko-Biała, bądź Impel Wrocław.