SOCZI 2014. PLAN STARTÓW POLAKÓW, TRANSMISJE ONLINE, TV - LUTY 2014
XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie trwają się w rosyjskiej miejscowości Soczi do 23 lutego 2014 roku. Zawody będą również rozgrywane w Krasnej Polanie. Do Rosji wybrało się najwięcej od Igrzysk w Montrealu z 1976 r.
Zobacz też: KLASYFIKACJA MEDALOWA SOCZI [LISTA, MEDALIŚCI,AKTUALIZACJA]
Poniżej znajdziecie plan transmisji zimowych igrzysk w Soczi 2014 z udziałem Polaków. Będzie je można oglądać w TVP, portalu internetowym SPORT.TVP.PL, a także w aplikacji mobilnej.
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI 2014 - TRANSMISJA ONLINE, TV
Konkurencja/wydarzenie | godzina | transmisja |
SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ | 7 LUTEGO 2014 | |
Ceremonia otwarcia | 16.30 – 20.10 | TVP 1 |
Ceremonia otwarcia | 16 – 20.20 | TVP Sport |
Wieczór olimpijski | 23 – 23.24 | TVP Info |
Ceremonia otwarcia | 16 – 20.20 | SPORT.TVP.PL |
Ceremonia otwarcia | 16 – 20.20 | TVP Strem |
SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ | 8 LUTEGO 2014 | |
Łyżwiarstwo szybkie, (starty Polaków), hokej Skoki narciarskie – kwalifikacje (start Polaków) | 12.20 – 15.20 17.15 – 18.55 | TVP 1 |
Snowboard (start Polaków), biegi narciarskie kobiet (start Polek), biathlon mężczyzn (start Polaków), łyżwiarstwo figurowe (start Polaków) | 9.15 – 15.20 17.15 – 18.55 19 – 20.05 | TVP 2 |
Snowboard (start Polaków), hokej kobiet, biegi narciarskie kobiet (start Polaków), łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, narciarstwo dowolne (start Polaków) | 6.30 – 20.25 | TVP Sport |
Olimpijski wieczór | 23 – 23.24 | TVP Info |
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL | 6.30 – 20.25 | SPORT.TVP.PL |
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream | 6.30 – 20.25 | TVP Strem |
SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ | 9 LUTEGO 2014 | |
Narciarstwo alpejskie – zjazd mężczyzn (start Polaków) Łyżwiarstwo szybkie (start Polaków), hokej kobiet Skoki narciarskie mężczyzn – skocznia normalna (start Polaków) | 7.50 – 9.55 13.05 – 14:55 17.30–20.25 | TVP 1 |
Slopestyle, biegi narciarskie mężczyzn (start Polaków) Łyżwiarstwo szybkie (start Polaków) | 10.05 – 13.25 15.15 – 15.40 19 – 20.05 | TVP 2 |
Slopestyle, narciarstwo alpejskie (start Polaków), biegi narciarskie mężczyzn (start Polaków), łyżwiarstwo szybkie kobiet (start Polek), łyżwiarstwo figurowe – drużynowe | 7.25 – 19.10 | TVP Sport |
Olimpijski Wieczór | 23:00 – 23:24 | TVP Info |
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL | 6.30 – 20.25 | SPORT.TVP.PL |
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream | 6.30 – 20.25 | TVP Strem |
SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ
Sobota, 9 lutego:
11:00 – biegi narciarskie, bieg łączony na 15 km - Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek
12:30 - łyżwiarstwo szybkie, 5000 m - Sebastian Druszkiewicz, Jan Szymański
15:30 – biathlon, sprint na 10 km mężczyzn
15:30 i 17:40 – saneczkarstwo - Maciej Kurowski, Karol Mikrut
17:30 – skoki narciarskie, kwalifikacje skocznia HS106 - Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro
Niedziela, 9 lutego
8:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd - Maciej Bydliński
11:00 – biegi narciarskie, bieg łączony 30 km - Paweł Klisz, Jan Antolec, Maciej Kreczmer
12:30 – łyżwiarstwo szybkie, 3000 m - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska
15:30 - biathlon, sprint kobiet
15:30 i 17:40 - saneczkarstwo - Maciej Bydliński, Karol Mikrut
18:30 - skoki narciarskie, skocznia HS 106
Poniedziałek, 10 lutego 2014:
8:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji - Karolina Chrapek (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał - Karolina Chrapek (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:27 - short track 500 m, kwalifikacje - Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:00 - łyżwiarstwo szybkie 500 m, finał - Artur Nogal, Artur Waś (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:45 i 17:35 - saneczkarstwo - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg pościgowy 12,5 km - występ uzależniony uzyskanym wynikiem w sprincie na 10 km w sobotę 8 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Wtorek, 11 lutego 2014:
11:00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje - Michał Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kwalifikacje - Agnieszka Szymańczak, Sylwia Jaśkowiec (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kwalifikacje - Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kobiet, finał - występ uzależniony od wyników uzyskanych podczas biegu o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną mężczyzn, finał - występ uzależniony od wyników uzyskanych podczas biegu o godz. 11:25 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:45 i 17:35 - saneczkarstwo - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg pościgowy kobiet na 10 km - ew. biathlonistki - występ uzależniony uzyskanym wynikiem w sprincie na 10 km w sobotę 9 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - snowboard, halfpipe, półfinały - występ Michała Ligockiego uzależniony od wyniku uzyskanego o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - snowboard, halfpipe, finały - występ Michała Ligockiego uzależniony od wyniku uzyskanego o godz. 16 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Środa, 12 lutego 2014:
08:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd, finał - Karolina Chrapek (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - kombinacja norweska, skoki HS106 - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje - Joanna Zając (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:30 - kombinacja norweska, bieg na 10 km, finał - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiecki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:15 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - snowboard, halfpipe, półfinały - występ Joanny Zając uzależniony od wyniku osiągniętego o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:45 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - snowboard, halfpipe, finał - występ Joanny Zając uzależniony od wyniku osiągniętego o godz. 16 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Czwartek 13 lutego 2014:
11:00 - biegi narciarskie na 10 km techniką klasyczną - Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - short track, ćwierćfinały - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony wynikiem osiągniętym w poniedziałek 10 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:10 - short track, półfinały - ewentualnie Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:05 - short track, finał - ewentualnie Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - biahtlon - bieg indywidualny na 20 km mężczyzn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - saneczkarstwo sztafeta - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Piątek, 14 lutego 2014
8:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji - Maciej Bydlińśki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - bieg na 15 km techniką klasyczną - Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Paweł Klisz, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - biathlon - bieg pań na 15 km (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - skoki narciarskie - kwalifikacje do zawodów na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Sobota, 15 lutego 2014
8:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał) - Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×5 km kobiet, finał - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, finał - Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki, Zbigniew Bródka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - skoki narciarskie - konkurs na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Niedziela, 16 lutego 2014
8:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×10 km, finał - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiwarstwo szybkie, 1500 m, finał - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg masowy mężczyzn na 15 km (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - bobsleje dwójki, pierwszy zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:50 - bobsleje dwójki, drugi zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Poniedziałek, 17 lutego 2014
08:00 - snowboard, cross, kwalifikacje - Maciej Jodko, Mateusz Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - snowboard, cross, 1/8 finału - Maciej Jodko, Mateusz Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:55 - snowboard, cross, 1/4 finału - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:04 - snowboard, cross, 1/2 finału - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:12 - snowboard, cross, finał - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - bobsleje dwójki, trzeci zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon - bieg masowy na 12,5 km kobiet (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:05 - bobsleje dwójkki, czwarty zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:15 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Wtorek, 18 lutego 2014
8:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - short track, 1000 m, kwalifikacje - Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - kombinacja norweska, skoki narciarskie na skoczni K125 - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:00 - kombinacja norweska, bieg na 10 km - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Środa, 19 lutego 2014
6:15 - snowboard, slalom gigant równoległy, kwalifikacje - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
8:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:00 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/8 finału - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną pań, kwalifikacje (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:48 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/4 finału - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:06 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną panów, kwalifikacje (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:15 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/2 finału - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:30 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:31 - snowboard, slalom gigant równoległy finał - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:45 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną pań, finał - występ reprezentacji Polski uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną panów, finał - występ reprezentacji Polski uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstw szybkie, 5000 m, finał - Katarzyna Woźniak (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta mieszana (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Czwartek, 20 lutego 2014
Brak startów reprezentantów Polski
Piątek, 21 lutego 2014
08:45 - narty dowolne, ski cross, kwalifikacje - Karolina Rimen-Żeberecka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - narty dowolne, ski cross, 1/8 finału - Karolina Rimen-Żeberecka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:05 - narty dowolne, ski cross, 1/4 finału - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:25 - narty dowolne, ski cross, 1/2 finału - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:41 - narty dowolne, ski cross, finał - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:45 - narciarstwo alpejskie, slalom - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta mężczyzn, 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:23 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta kobiet, 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta kobiet (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:13 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - narciarstwo alpejskie, slalom - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:44 - short track, 1000 m, 1/4 finału - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:21 - short track, 1000 m, 1/2 finału - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:53 - short track, 1000 m, finał - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Sobota, 22 lutego 2014
6:15 - snowboard slalom równoległy, kwalifikacje - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:15 - snowboard slalom równoległy – 1/8 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - biegi narciarskie, 30 km techniką dowolną - Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek, Kornelia Kubińska, Sylwia Jaśkowiec (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:03 - snowboard slalom równoległy – 1/4 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:30 - snowboard slalom równoległy – 1/2 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:44 - snowboard slalom równoległy – finał - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:51 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, finał - występ uzależniony od wyniku z półfinału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:14 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, finał - występ uzależniony od wyniku z półfinału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta mężczyzn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:30 - bobsleje czwórki, pierwszy zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:00 - bobsleje czwórki, drugi zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
Niedziela, 23 lutego 2014
8:00 - biegi narciarskie, 50 km techniką dowolną, finał - Maciej Kreczmer, Jan Antolec (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - bobsleje czwórki, trzeci zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:00 - bobsleje czwórki, czwarty zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
SOCZI 2014. PLAN STARTÓW POLAKÓW, TRANSMISJE ONLINE, TV - LUTY 2014
Artykuł aktualizowany
20240417_Dawid_Wygas_Wizualizacja_stadionu_Rakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?