Sparingi Lechii: Porażka gdańszczan z Chrobrym. Bramka Mayorala

P.W
Karol Grajewski
W meczu kończącym zgrupowanie we Wronkach, piłkarze Lechii Gdańsk przegrali z II-ligowym Chrobry Głogów 1:2. Bramki podopieczni Bogusława Kaczmarka stracili do przerwy. W drugiej połowie honorowe trafienie dla biało-zielonych było autorstwa Andreu Mayorala.

Lechia Gdańsk-Chrobry Głogów 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 - Hałambiec (35), 0:2 - Grzybowski (45), 1:2 - Andreu (83-karny)

Lechia: Sobczak (46 Buchalik) - Deleu, Madera, Bąk, Hajrapetjan - Bajić (56 M.Machaj), M.Machaj (46 Ricardinho) - Traore (46 Kacprzycki), Andreu, Nowak - Rasiak (46 Grzelczak).

Chrobry: Augustyn (46 Budnik) - Ziemniak (55 Filbier), Otwinowski (46 Odrzywolski), Michalec (79 Otwinowski), Samiec (70 Kuczer) - B. Machaj (46 Kowalczuk), Ulatowski (46 Soboń), Hałambiec (65 Celuch), Sędziak (46 Bukraba) - Wan (70 Motyl), Grzybowski (55 Miazgowski).