Stoczniowiec przegrał w meczu na szczycie

Łukasz Depiński
Gdańskim hokeistom nie udało się odnieść piątego zwycięstwa ligowego w tym sezonie. W niedzielę (14 września) przegrali na własnym lodowisku z aktualnym mistrzem Polski.

Choć Stoczniowiec prowadził w pierwszej tercji 1:0, a potem w drugiej 4:2, spotkanie zakończyło się po 60 minutach remisowym wynikiem 4:4. Mecz rozstrzygnał się dopiero w rzutach karnych, w których lepsi okazali się goście z Krakowa i to oni zostali jedyną dużyną bez porażki w tym sezonie oraz niezagrożonym liderem tabeli.

Energa Stoczniowiec Gdańsk - Cracovia Comarch Kraków 4:5 k (1:1, 3:1, 0:3, dogrywka 0:0, karne 1-2)