Stoczniowiec wygrał z liderem

Hokeiści Stoczniowca na własnej tafli pokonali we wtorek (29 września) lidera ligi GKS Jastrzębie.

Po bardzo dobrej grze, szczególnie w drugiej tercji, Stoczniowcy pokonali GKS Jastrzębie 6:2. Początek spotkania należał jednak do gości. Jastrzębie obięło prowadzenie już w drugiej minucie, jednak w miarę upływu czasu poziom gry się wyrównywał. Hokeiści Energi stwarzali coraz to lepsze sytuacje podbramkowe, ale podobnie jak w poprzednich spotkaniach zawodziła skuteczność. Dopiero w drugiej tercji Stoczniowcy dali pokaz swych umiejętności strzeleckich. Trzecia odsłona należała do typowej kontroli sytuacji na lodowisku. Dla gości była to pierwsza porażka w tym sezonie.