Tak dopingują kibice Lechii Gdańsk na meczu z Wisłą Kraków [zdjęcia]

Redakcja MM
Redakcja MM
Po trzech niezbyt udanych kolejkach Lechia Gdańsk ...
Po trzech niezbyt udanych kolejkach Lechia Gdańsk ... Łukasz Żołądź / mmkraków.pl
Po trzech niezbyt udanych kolejkach Lechia Gdańsk niespodziewanie wygrała w Krakowie 1:0.

Tak dopingują kibice Lechii Gdańsk - runda jesienna 2011/2012 [Plebiscyt MM]

Lechia zdobyła w Krakowie trzy punkty i odbiła się od dna tabeli. Choć gdańszczanie mieli przewagę od początku meczu, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej części piłkarze Kafarskiego zaatakowali od pierwszej sekundy. W 54 minucie,  Ivans Lukajnovs urwał się lewym skrzydłem, wyprzedzając Juniora Diaza. Łotysz podciął piłkę nad golkiperem krakowian, a formalności dopełnił Piotr Wiśniewski, kierując piłkę do pustej bramki.