Polecamy

1. Dom na sprzedaż w Hucie Kalnej © Źródło: Otodom
[2/86]

1. Dom na sprzedaż w Hucie Kalnej

DOM NA SPRZEDAŻ W HUCIE KALNEJ

Lokalizacja: Huta Kalna, pow. starogardzki
Cena: 80 000 zł
Cena za m²: 1 000 zł

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA:

Powierzchnia działki: 700 m²
Powierzchnia: 80 m²
Rynek: pierwotny
Liczba pokoi: 3
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Liczba pięter: parterowy
Materiał budynku: pustak
Rok budowy: 1978
Poddasze: brak
Dach: skośny
Pokrycie dachu: blacha
Stan wykończenia: stan surowy zamknięty

Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący w miejscowości Huta Kalna. Jest on przeznaczony do adaptacji pod budynek mieszkalny lub działalność gospodarczą. Całość znajduje się w pięknym położeniu - niedaleko lasy, rzeka Wda, jeziora Trzechowo oraz Szarmachy. Miejscowość mieści się w obrębie miasta Czarna Woda. Najbliższe sklepy znajdują się w promieniu około 5 km w miejscowościach Lubiki, Klaniny, Iwiczno oraz Piece.

Budynek postawiony na wysokim fundamencie. Mury zbudowane z czerwonego pustaka typu kratówka. Dach dwuspadowy kryty blachą trapezową.


Oto 15 najtańszych domów na Pomorzu! Powszechnie wiadomo, że ceny nieruchomości w Trójmieście, jak i na obszarze reszty województwa, nie należą do najniższych. Wszystko to ze względu na piękny rejon, który co roku przyciąga tysiące turystów. Na szczęście rynek nieruchomości jest tak ogromny, że dla każdego coś się znajdzie! Szukasz własnych czterech kątów, ale nie możesz sobie pozwolić na zakup obiektu, który kosztuje milion złotych? Głowa do góry - mamy coś dla Ciebie! W oparciu o dane pochodzące z portalu otodom.pl przygotowaliśmy listę 15 najtańszych domów w województwie pomorskim! Co ciekawe, możesz mieć je już za mniej niż 200 tys. złotych! Nie czekaj - sprawdź naszą galerię! Te oferty to prawdziwa okazja!

Najnowsze wiadomości

reklama