Widzew Łódź - Tur Turek 2:0 (minuta po minucie)

Wczoraj, o godz. 19:10 rozpoczął się mecz Widzewa z Turem Turek. Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź.

W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Tur Turek
2:0 (1:0)

Bramki:**11' Oziębała, 85' Robak**

Składy:

Widzew: Mielcarz - Ł. Broź, Bieniuk, Szymanek, Jarmuż, Budka, Panka, Grzeszczyk (80. Miloseski), Sernas (46. Stawarczyk), Oziębała (88. Masłowski), Robak

Tur: Sabela - Bartos (80. Imbiorowicz), Skokowski (59. Bałecki), Kiczyński, Madera, Kasprak, Łągiewka, Kubowicz, Sędziak (59. Stachowiak), Imeh, Bieniek

Kartki żółte: Bartos (Tur)

UWAGA!!! 12 czerwca o godz. 18 w klubie Elektrownia RP (Manufaktura) rozpocznie się casting (zapisy od godz. 15:30), mający za zadanie wyłonić piękne dziewczęta, które w przyszłym sezonie wspomogą swoim wdziękiem piłkarzy Widzewa podczas spotkań piłkarskich. Więcej informacji oraz niespodzianek związanych z wydarzeniem wkrótce na stronie MM Mojego Miasta Łódź, patrona medialnego akcji.

0' - Mecz rozpoczął się o 19:10. Zwycięstwo Widzewa przybliży łodzian do Ekstraklasy.
1' - Spotkanie rozpoczęło się.
11' - GOOOL! Oziębała szczupakiem wyprowadził Widzew na prowadzenie.
25' - Minęło już dwadzieścia pięć minut spotkania, Widzew przewaga, jednak nadal 1:0.
27' - Rzut rożny dla Widzewa, Robak minimalnie obok bramki.
38' - Widzew przeważa w spotkaniu, goście nastawieni są na kontry. Jak na razie niewiele się dzieje, poza kolejnymi rzutami rożnymi dla łodzian.
44' - Wreszcie akcja Tura. Imeh uderzał z ostrego kąta obok bramki Mielcarza.
45' - Koniec pierwszej połowy.
46' - Początek drugiej połowy spotkania. Na boisku pojawił się Stawarczyk.
55' - Karny dla Widzewa! w polu karnym faulowany Panka. Do piłki podchodzi Robak i... strzela w słupek.
56' - Budka z pięciu metrów ponad bramką. Kolejna akcja łodzian, która powinna zakończyć się bramką.
59' - Na boisku, w barwach Tura pojawili się Bałecki i Stachowiak.
65' - Strzał Robaka z rzutu wolnego z 23 metrów, broni bramkarz Tura.
68' - Żółta kartka dla Bartosa.
75' - Rzut wolny dla Tura. Uderzał Bartos, jednak niecelnie.
80' - Zmiany w Widzewie i w Turze.
81' - Dobrą akcję rozpoczął Budka. Pociągnął bokiem i dośrodkował do Oziębały, ten minimalnie obok bramki.
85' - GOOOOL! Robak otrzymał podanie od Panki, minął bramkarza i 2:0 dla łodzian.
87' - Robak piętą do Miloseskiego, ale ten z 17 metrów ponad bramką.
88' - Na boisku za Oziębałę Masłowski, przy okazji rzut rożny dla łodzian, ale nic z niego nie wyszło.
90' - Koniec spotkania. Widzew wygrywa 2:0 i jest coraz bliżej Ekstraklasy.

Relację z meczu przeprowadza Jacek Suliga. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.** MM Łódź patronuje: