Wisła Tczew - FC Sopot 1:0

(jovi)
O kolejny komplet punktów wzbogacili się piłkarze tczewskiej Wisły. Tym razem podopieczni Piotra Rzepki pokonali na wyjeździe FC Sopot 1:0. Gospodarze jedynie przez pierwsze półgodziny intensywnie atakowali bramkę ...

O kolejny komplet punktów wzbogacili się piłkarze tczewskiej Wisły. Tym razem podopieczni Piotra Rzepki pokonali na wyjeździe FC Sopot 1:0.
Gospodarze jedynie przez pierwsze półgodziny intensywnie atakowali bramkę Wisły. Jednak za każdym razem, mało skutecznie. Później ich ataki słabły z minuty na minutę. W dalszej części meczu inicjatywa należała już do biało-czerwonych. W końcówce pierwszej połowy, słupek dwukrotnie uratował sopocian przed stratą gola.

Po zmianie stron, tczewianie nadal groźnie atakowali bramkę rywali. W 70 minucie po bardzo szybkiej i składnej akcji, Radosław Banul umieścił piłkę w siatce rywali.
Goli w tym meczu mogło paść znacznie więcej. Jednak wiślacy raz za razem marnowali sytuacje sam na sam z bramkarzem Sopotu.

• Wisła: Klecha - Jendrzejewski (85 Szczodrowski), Pustkowski, Malkowski, Sarnecki, Kotwica (46 Rzepka), Radzimski, Resmerowski, Banul, Szczepiński, Cetera.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?