Włącz EKOmyślenie. Oto wyniki naszego konkursu!

Akcja specjalna Konkurs
Pokazaliście, jak uczycie swoje dzieci od małego, jak ważne jest, by dbać o swoje otoczenie i o środowisko! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do naszego ekologicznego konkursu. Oto wyniki!

Zakończyliśmy nasz ekologiczny konkurs! Dziękujemy za wszystkie cudowne prace, zaangażowanie i kreatywność!

Oto nagrodzeni w konkursie:

  • Katarzyna Kozakiewicz, Gdynia - I miejsce - cztery bilety do Dinoparku w Malborku, posiłek oraz instruktor w parku linowym;
  • Marta Pobłocka, Nowa Wieś Lęborska - II miejsce - cztery bilety do Dinoparku w Malborku oraz posiłek;
  • Patrycja Strusińska, Gdynia - III miejsce - cztery bilety do Dinoparku w Malborku.

Włącz EKOmyślenie!

W dzisiejszych czasach nikogo już chyba nie trzeba przekonywać, jak istotne są różne zwykłe czynności, które każdy z nas codziennie wykonuje: segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, ogrzewanie domu ekologicznymi metodami, korzystanie z solarów i fotowoltaiki czy ograniczanie emisji spalin samochodowych.

Tylko poprzez takie działania wszyscy możemy wspólnie zadbać o naszą najbliższą okolicę, a tym samym powstrzymać postępującą degradację środowiska. Każdy z nas chce przecież żyć w czystym otoczeniu i oddychać czystym, zdrowym powietrzem.

Aby zachęcić naszych Czytelników do zaangażowania w działania ekologiczne, zorganizowaliśmy konkurs online. Do udziału w nim zaprosiliśmy rodziny z dziećmi z całego Pomorza. Nasz konkurs to była świetna okazja, by pochwalić się swoim kreatywnym podejściem do tematu ekologii.

By wziąć udział w konkursie, należało:

  • własnoręcznie wykonać pracę plastyczną prezentującą tematykę ekologiczną
  • lub rękodzieło z surowców wtórnych

Jeśli chodzi o pracę plastyczną, to mogła ona być ona wykonana dowolną techniką: kredki, farby, kolaż i powinna dotyczyć tematyki ekologicznej: segregacja śmieci, farma wiatrowa lub fotowoltaiczna itp.

Natomiast przy tworzeniu rękodzieła należało wykorzystać surowce wtórne – tak by nadać im drugie życie i uchronić przed wylądowaniem na śmietniku. Mogły to być np. pudełka, kartony, stare gazety, plastikowe butelki itp.

Na zgłoszenia prac konkursowych czekaliśmy do 6 czerwca 2021 roku.

Konkurs był prowadzony w serwisie pomorskie.naszemiasto.pl. By wziąć w nim udział, należało stworzyć pracę, zrobić jej zdjęcie, a następnie przesłać zgłoszenie poprzez webankietę w artykule konkursowym, dołączając do niej wykonane zdjęcie.

Wyniki konkursu i decyzję Kapituły Konkursowe ogłosiliśmy 8 czerwca 2021 roku.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy!

__________________________

Informacji o akcji udziela:
Wojciech Żaboklicki
tel. 797 001 052
(pn.-pt. w godz. 9-16)
e-mail:[email protected]

Regulamin konkursu "Włącz EKOmyślenie"

Porcelana marki Lubiana spełnia wszelkie wymagania europejskich i światowych rynków. Wewnętrzne kontrole jakości prowadzone są na wielu etapach produkcji — wysoką wartość każdego artykułu gwarantują rygorystyczne standardy i normy jakościowe.
Surowce przeznaczane do wyrobu porcelany są systematycznie badane przez laboratorium Lubiany, a cały proces produkcji odbywa się w zamkniętym cyklu.
Lubiana to marka wielokrotnie nagradzana nie tylko za design, pomysłowość i innowacyjność, ale również za ekologiczny proces produkcji wyrobów. Przyjazne środowisku etapy fabrykacji pełnią bardzo istotną funkcję w procesie tworzenia porcelany.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto