Wybory 2011: Lokale i obwody, okręgi wyborcze w Gdańsku

Redakcja MM
Redakcja MM
Mieszkasz w Gdańsku, ale nie wiesz, gdzie głosować? Zobacz listę komisji, okręgów, lokali i obwodów głosowania podczas wyborów parlamentarnych w 2011 roku.

Aby szybciej znaleźć, gdzie jest twój lokal wyborczy, wciśnij ctrl+f i wpisz ulicę, na której mieszkasz - sprawdź kilka wyników wyszukiwania - niektóre ulice przypisane są do kilku obwodów do głosowania.

Okręgi wyborcze w Trójmieście:
Lokale i komisje wyborcze w Gdańsku
Lokale i komisje wyborcze w Gdyni

Adres lokalu wyborczego w Gdańsku

Obwód głosowania w wyborach parlamentarnych

Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca , Łamana, Mazurska, Miła , Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
"Projektornia" Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29 AGdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza    
STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34BRZEŹNO , Dworska, Korzeniowskiego    
STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34Aleja Hallera od nr 227 do końca [bez nr 227 A], Chodkiewicza, Nadmorski Dwór    
Dom Pomocy Społecznej Integracyjny Dom Opieki "Za Sosnami"Aleja Hallera nr 227 A
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1, ul. Krasickiego 10Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego , Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1, ul. Krasickiego 10Broniewskiego, Łozy, Portowców
Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8Wyzwolenia od nr 1 do nr 31    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31 AKasztanowa, Plac Gustkowicza, Wyzwolenia od nr 32 do nr 35 i od nr 48 do końca    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31 ABliska, Blizowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43 A, B, C, D, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół , Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27
Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6 AGóreckiego, Krzywa, Mylna, Spokojna, Strajku Dokerów, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca , Wyzwolenia nr 40 i nr 41    
Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6 ADługosza, Floriańska, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca , Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca , Solec, Starowiślna, Szkolna, Władysława IV, Zamknięta    
Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Sucha 29Chodackiego, Gwiazda Morza , Handlowa, Letnicka , Marynarki Polskiej od nr 59 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny , Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole , Wiślna, Załogowa, Żaglowa
Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1Marynarki Polskiej od nr 132 do nr 150, Reja od nr 23 do końca, Zielony Trójkąt    
REMONTOWA SHIPBUILDING S.A., ul. Marynarki Polskiej 169Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 151 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Swojska, Twarda
Dom Pomocy Społecznej "Ostoja", ul. Hoża 4Hoża nr 4
Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25Falck Polonusa, Hoża [bez nr 4], Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]    
Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25Jastrzębia , Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie    
Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30 , Ugory, Wosia Budzysza, Zimna    
Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
Gimnazjum Nr 11, ul. Kłosowa 3Kłosowa , Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca , Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]    
Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 10 do nr 27 [bez nr 23]    
Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26Andersena , Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Stara Twierdza, Sucharskiego    
Zakład Karny, ul. Siennicka 23 , GdańskZakład Karny ul. Siennicka 23    
Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38Górecka , Jodłowa, Kępna, Kutnowska , Łęczycka, Łowicka, Mewy , Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg , Zawiślańska, Żaków
Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6Barwna , Czajki , Czyżyków , Falowa , Forsycji , Groszkowa , Gwiaździsta , Iłowa , Jachtowa , Jodowa , Kanałowa , Kapitańska , Kolonijna , Księżycowa , Lazurowa , Marynarska , Nadwiślańska , Ornitologów , Piesza , Pogodna , Promienista , Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna , Słowików , Sobieszewska , Szkutnicza , Tęczowa , Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i nr 71], Ukryta , Wieniecka , Wodna , Żonkilowa
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25, ul. Boguckiego 44Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego , Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa , Klimatyczna , Krańcowa , Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko , Modrzejewskiej , Narcyzowa , Pohoreckiego , Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca , Rufowa , Świbnieńska , Trałowa , Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca , Urwista , Uzdrowiskowa , Węgorzowa , Wiosłowa    
Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Miałki Szlak 74Benzynowa , Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste] , Gdańskiego Kolejarza , Litewska , Miałki Szlak , Michałki , Naftowa , Opłotki , Osty , Płońska , Połęże , Prosta , Rzęsna , Sitowie , Sztutowska , Tama Pędzichowska , Tarcice , Tarniny , Zagroble    
Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64Dworkowa , Łęgi , Maki , Osiedle , Słonecznikowa , Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31 [bez nr 28] i nr 31A, Zielna , Żarnowiecka    
Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2Altanki, Bluszczowa , Błońska, Bratki , Dzwonki , Fiołkowa , Gęsia , Goździkowa, Jaśminowa , Jelinki , Kacza , Krótka , Letnia , Listki , Łanowa, Majowa, Miedza , Miodowa , Modra, Na Szańcach , Niezapominajek, Niwki, Olszyńska , Ostróżek , Pasieczna , Piwonii , Pusta , Sierpowa , Stokrotki , Szarotki, Ścieżki, Tulipanów , Wilgi , Wspólna, Zagony , Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów , Żuraw
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 ABrzegi , Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste] , Cmentarna , Kolonia Anielinki, Madalińskiego nr 1 i nr 1A, Małomiejska , Nakielska, Podmiejska , Ptasia od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste] , Raduńska , Szkocka , Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste] , Zamiejska od nr 1 do nr 28
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 AGranitowa, Koralowa, Perłowa , Piaskowa
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5, ul. Małomiejska 8 ADiamentowa, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3Daleka , Głucha , Kolonia Mysia , Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa , Przy Torze , Przybrzeżna od nr 1 do nr 36    
Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3Rejtana, Równa , Sandomierska, Serbska, Smolna , Ubocze , Żabia    
Gimnazjum Nr 10, ul. Gościnna 17Dworcowa , Gościnna, Nowiny od nr 1 do nr 50 , Plac Oruński , Poleska , Przybrzeżna nr 38, nr 41, nr 45 i nr 46 , Smętna , Starogardzka od nr 1 do nr 20 , Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 225 [nieparzyste] , Wołyńska , Wschodnia    
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Smoleńska 5/7Grabowa, Junacka , Przyjemna, Radunicka, Ramułta , Smoleńska , Urocza , Związkowa
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Smoleńska 5/7Boczna, Zawiejska od nr 1 do nr 78 , Żuławska
Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320Nad Starą Radunią , Niegowo , Niegowska , Nowiny od nr 51 do końca, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19Aroniowa, Batalionów Chłopskich , Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa , Krokusowa, Po Schodkach , Rzeczna , Stroma , Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6Doki , Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Jana z Kolna od nr 1 do nr 30 , Jaracza, Kupiecka , Lisia Grobla , Łagiewniki nr 64 A-E , Nowomiejska , Plac Solidarności , Podstoczna , Robotnicza , Rybaki Górne nr 1, 2 i 3 , Stępkarska , Wały Piastowskie , Wiosny Ludów    
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia, ul. Gnilna 3Aksamitna , Brygidki, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14] , Igielnicka , Katarzynki , Łagiewniki od nr 6/8 do nr 56 , Mniszki , Profesorska , Rajska od nr 6 do nr 14 B , Refektarska , Rybaki Górne [bez nr 1, 2, 3] , Stolarska , Wałowa od nr 5 do nr 38 , Wodopój , Zaułek Św. Bartłomieja
Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35Bastion Św. Elżbiety , Bednarska, Bielańska, Elżbietańska , Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14 , Hucisko , Karmelicka , Korzenna , Kowalska , Młyńska , Na Piaskach , Podbielańska , Podmłyńska , Podwale Grodzkie , Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4 , Targ Drzewny , Wały Jagiellońskie , Wielkie Młyny    
Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52Browarna , Czopowa, Dylinki, Grodzka , Karpia, Krosienka, Krosna, Olejarna , Osiek , Panieńska , Plac Obrońców Poczty Polskiej , Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97 , Podzamcze , Rybaki Dolne , Rycerska , Sieroca , Stajenna , Stara Stocznia , Stare Domki , Sukiennicza , Tartaczna , Wałowa od nr 46/50 do nr 86 , Wapiennicza , Wartka , Więcierze , Zamkowa
Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8Bosmańska, Grobla I , Grobla II , Grobla III, Grobla IV, Latarniana, Lawendowa, Minogi , Pachołów , Pańska , Plac Dominikański , Plac Kobzdeja , Podmurze , Przędzalnicza , Różana , Rybackie Pobrzeże , Słomiana , Straganiarska , Szeroka , Szklary , Szpitalna , Świętojańska , Tandeta , Targ Rybny , Tobiasza , Tokarska , U Furty , Warzywnicza , Węglarska , Zaułek Zappio , Złotników    
Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8Chlebnicka , Długie Pobrzeże, Dziana , Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska , Kozia , Kramarska , Krowia , Kuśnierska , Lektykarska, Mariacka , Mokra , Mydlarska , Piwna , Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska , Pończoszników , Szewska , Św. Ducha , Teatralna , Tkacka , Wełniarska    
Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 21/25B, C, D, Ławnicza , Mieszczańska , Ogarna , Okopowa od nr 1 do nr 9 , Plac Tadeusza Polaka , Pocztowa , Podgarbary , Powroźnicza , Słodowników , Targ Rakowy , Targ Sienny , Targ Węglowy , Za Murami , Zbytki    
Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Augustyńskiego 1Augustyńskiego , Dolna Brama, Grodza Kamienna, Kładki, Kocurki, Okopowa od nr 15 do nr 29 , Plac Wałowy , Pod Zrębem , Podwale Przedmiejskie od nr 2/4 do nr 30 , Rzeźnicka , Św. Trójcy , Toruńska od nr 2 do nr 8 , Wilcza , Zaułek Ormiański , Żabi Kruk nr 17    
Bursa Gdańska, ul. Lastadia 41Chmielna , Jaglana, Kotwiczników nr 10 A i nr 10 E , Lastadia, Motławska , Owsiana , Podwale Przedmiejskie od nr 32 do nr 36 , Pożarnicza , Pszenna , Spichrzowa , Stągiewna , Św. Piotra , Targ Maślany, Toruńska od nr 12 do nr 20 , Wspornikowa , Żabi Kruk od nr 1 do nr 13 , Żytnia    
Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6Dobra , Fundacyjna, Jałmużnicza, Kurza, Polna, Przyokopowa , Radna , Reduta Wilk , Reduta Wyskok , Szczygla , Toruńska od nr 23 do nr 32 , Wierzbowa , Zielona
Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6Dolna , Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia , Łąkowa od nr 5 do nr 48, Przesmyk, Reduta Dzik , Reduta Miś , Śluza , Wróbla    
Dom Studencki "Sonata", ul. Łąkowa 1/2Łąkowa nr 1/2    
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61Chłodna , Łąkowa od nr 50 do końca , Reduta Żbik, Sadowa , Sempołowskiej , Szopy , Szuwary , Ułańska    
Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., ul. Św. Barbary 1Angielska Grobla , Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego , Na Stępce, Ołowianka , Szafarnia , Św. Barbary    
Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1ADługa Grobla , Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska , Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56 , Zawodników    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek , Powalna , Sienna Grobla , Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30 , Stary Dwór , Ustronie , Wiesława , Wygon , Zabłotna    
Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 93 Maja , Górka , Gradowa, Kurkowa [bez nr 12], Nowe Ogrody [bez nr 1/6], Reduta Miejska , Rogaczewskiego , Strzelecka    
Pomorskie Centrum Traumatologii, ul. Nowe Ogrody 1/6Pomorskie Centrum Traumatologii ul. Nowe Ogrody 1/6    
Areszt Śledczy, ul. Kurkowa 12Areszt Śledczy ul. Kurkowa 12    
Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43Biskupia , Górna, Kaznodziejska , Menonitów, Na Stoku , Salwator, Spadzista, Zaroślak
Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59Borsucza, Brzoskwiniowa, Cyprysowa, Czermińskiego, Damroki, Flisykowskiego, Gabrysiak, Garczyńska, Goszyńska, Gronostajowa, Guderskiego od nr 60 do końca, Jabłoniowa, Jasieńska, Jasińskiego
Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59Serdeczna, Przyjazna, Limbowa, Potęgowska, Orzechowa, Oliwkowa, Ostrzycka, Jeziorowa, Łosia, Lubowidzka, Jaworowa, Miłosna, Kuszników, Leszczynowa, Łowców, Kraśnięta, Kartuska od nr 330 do nr 434 C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Stolema od nr 20 do końca, Pólnicy, Leskiego, Marzeń, Morelowa, Pelczara, Pomyślna
Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59Przytulna , Przywidzka , Rekowska , Remusa , Rycerza Blizbora , Rysia , Stężycka , Sympatyczna , Szczęśliwa , Szczytników , Szynszylowa , Taneczna , Turzycowa , Węgrzyna , Włóczników , Zwierzyniecka , Źródlana , Życzliwa    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 2011 Listopada, Augustowska, Baśniowa, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Elfów, Guderskiego od nr 1 do nr 59, I Brygady, II Brygady, Jaworzniaków, Kampinoska od nr 1 do nr 7, Karkonoska, Kureckiej, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Orląt Lwowskich, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47    
Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Dąbka, D'ulina, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka, Piotrkowska    
Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6Częstochowska, Porębskiego, Świrskiego, Unruga
Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6Człuchowska, Jeleniogórska, Kołodzieja, Lubelska, Wadowicka, Warszawska, Wieżycka, Zwierkowskiego
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6Białostocka, Ciechanowska, Gorzowska, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Łódzka, Płocka, Przemyska, Radomska, Tarnowska, Zakoniczyńska, Zamojska
Gimnazjum Nr 48, ul. Stolema 59Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Miłosza, Myśliwska od nr 1 do nr 19B, Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 20Ametystowa, Augustowska, Bartnicza, Barzychowskiej, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Czerska, Górnowicza, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Kazimierza Wielkiego, Kielasa, Knyszyńska, Kolarska, Kolorowa, Kryształowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Muzyka, Narciarska, Niepołomicka od nr 34 do końca, Ofiar Grudnia'70, Pastelowa, Pienkowskiej, Piłkarska, Podleckiego, Przemian, Władysława Jagiełły
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4, ul. Wielkopolska 20Olimpijska, Saneczkarska, Sendlerowej, Srebrna, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Szermiercza, Szmaragdowa, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Tenisowa, Topazowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca, Złota
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 63 Brygady Szczerbca , Anny Jagiellonki , Antczaka, Bruskiego, Czirenberga, Dąbrówki, Dominika,    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6Dywizji Wołyńskiej, Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Marii Ludwiki    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6Krzemowa, Kurierów AK, Okulickiego, Rozrażewskiego, Rumla, Strzelców Karpackich
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6Madalińskiego od nr 2 do końca, Nad Potokiem, Nieborowska, Platynowa
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, ul. Hoene 6Rzączyńskiego, Sosnkowskiego, Świechockiego, Uranowa, Wawelska
Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18Biernackiego , Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste] , Kolonia Postęp , Kolonia Przyszłość , Kolonia Studentów , Lotników Polskich , Łużycka , Pohulanka , Worcella    
Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18Bitwy pod Lenino, Buczka, Dokerów, Hirszfelda, Lubuska, Odrzańska , Reformacka , Rydygiera , Stoczniowców, Wronki , Zielonogórska    
Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13Chałubińskiego [bez nr 18]
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13Grabowskiego, Jabłońskiego    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13Hebanowskiego , Suchanka, Szopińskiego , Zamiejska od nr 32 do nr 50 [parzyste]    
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 51 [nieparzyste]    
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22Lipowicza, Tilgnera , Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca    
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11    
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22Cebertowicza , Kopeckiego , Milskiego , Szpora    
Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Dragana 22Łańcucka, Rogalińska, Wilanowska    
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22Asesora , Bartka , Dobrzyńskich , Domeyki, Filaretów , Filomatów, Gerwazego, Horeszków , Jacka Soplicy , Jankiela , Księdza Robaka , Macieja , Maryli , Nowogródzka , Pana Tadeusza , Podkomorzego , Protazego , Rejenta , Rusałki , Stolnika , Świtezianki , Telimeny , Wojskiego , Zosi    
Szkolne Schronisko Młodzieżowe Filia, ul. Kartuska 245 BBądkowskiego , Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby , Łostowicka , Nowolipie , Skrajna , Starodworska , Struga , Zagórna    
Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126 ADrwęcka , Kartuska od nr 94 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna , Na Zboczu , Narewska , Ogińskiego , Pobiedzisko , Sanocka , Sołecka
Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126 AMalczewskiego od nr 37 do nr 100 , Szara    
Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3Brukowa , Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 61 do nr 71 [nieparzyste] , Skarpowa, Wieniawskiego , Wyczółkowskiego , Zakosy    
Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3Kartuska od nr 39 do nr 103 [nieparzyste], Tarasy, Winnicka, Zagrodowa , Zakopiańska    
Gimnazjum Nr 2, ul. Kartuska 32/34Bystrzycka , Chryzostoma Paska , Ciasna , Grota-Roweckiego , Jasna, Kartuska od nr 8 do nr 92 [parzyste] i od nr 7 do nr 37 [nieparzyste] , Malczewskiego od nr 2 do nr 36 i od nr 101 do nr 150 , Nidzicka , Notecka , Popradzka , Sowia, Sowińskiego, Wesoła    
Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiAZakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul. Kartuska 4/6    
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych, ul.Powstańców Warszawskich 25Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 3 do nr 41 [nieparzyste]
Pomorskie Centrum Traumatologii, ul. Powstańców Warszawskich 1/2Pomorskie Centrum Traumatologii ul. Powstańców Warszawskich 1/2    
Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Cygańska Góra 1Cygańska Góra, Taborowa
Gimnazjum Nr 29, ul. Beethovena 20Bacha , Beethovena od nr 1 do nr 76 , Mozarta , Paganiniego, Powstańców Warszawskich nr 45, 49, 51, 53, 66, 68 i 70 , Wagnera    
Gimnazjum Nr 29, ul. Beethovena 20Kamieńskiego , Noskowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1
Czajkowskiego, Liszta, Paderewskiego     
Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1Kurpińskiego
Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1Bacewicz , Beethovena od nr 77 do końca , Małcużyńskiego , Otwarta, Schuberta , Schumanna , Tylewskiego    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130 , Myczkowskiego , Raciborskiego , Wileńska od nr 37 do nr 63 [nieparzyste] i od nr 56 do nr 62 [parzyste]    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20, ul. Gojawiczyńskiej 10Nałkowskiej, Zabłockiego
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20, ul. Gojawiczyńskiej 10Edisona , Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Nobla , Pascala , Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Trzy Lipy, Volty
XX Liceum Ogólnokształcące, ul. Dobrowolskiego 6Arctowskiego, Dobrowolskiego, Kruczkowskiego, Magellana, Piecewska od nr 25 do nr 34, Rakoczego
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10Amundsena, Czecha, Kolumba, Myśliwska od nr 20 do końca, Widok, Zacna, Żylewicza
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10Królewskie Wzgórze, Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21, ul. Marusarzówny 10Budapesztańska, Bulońska, Burgaska, Szczodra, Wołkowyska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 105Belgradzka , Jaśkowa Dolina nr 105 , Orańska , Warneńska
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2Góralska
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24, ul. Leśna Góra 2Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Ogrodowa, Podkarpacka, Potokowa, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste], Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26Agrarna [bez nr 2], Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste] , Dedala , Elewów , Ikara , Internetowa , Jesienna , Kadetów , Klukowska , Podchorążych , Radarowa , Radiowa , Satelitarna , Sąsiedzka , Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste] , Spadochroniarzy , Synów Pułku , Szybowcowa , Śmigłowa , Teleskopowa , Telewizyjna , Wiłkomirskiego , Wojnarskiego , Zenitowa    
NZOZ MONAR Ośrodek Rehabilitacyjno-Readaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży, ul. Agrarna 2Agrarna nr 2    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23, ul. Słabego 6Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa , Słabego , Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste] i nr 157, 157AB , Wiolinowa , Złota Karczma    
Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1Azaliowa , Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska , Biologiczna , Borska , Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste] , Bysewska , Cementowa, Choczewska , Czaplewska , Dojazdowa , Fabryczna , Fundamentowa, Gostyńska od nr 1 do nr 24, Grzybowa, Instalatorów, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok    
Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Lubczykowa, Maciejkowa, Maszynowa , Metalowców , Miechucińska , Mirachowska , Montażystów , Nagietkowa , Nowatorów , Okólna , Osiedlowa, Przyrodników , Rakietowa, Rozwojowa, Różany Stok , Sianowska , Smęgorzyńska , Snycerzy , Stokłosy, Storczykowa, Swarzewska, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska , Zbieżna , Żukowska
Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72Borówkowa, Chabrowa , Charzykowska , Czeremchowa , Czerwcowa , Egiertowska, Gołuńska , Goplańska , Gostyńska od nr 25 do końca , Kalinowa , Karlikowska , Karsińska , Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste] , Kiszewska , Kminkowa , Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa , Lipcowa , Lipuska , Lublewska , Łagowska , Łapalicka, Łapińska , Macierzankowa , Malinowa , Mamuszki, Marcowa , Niegocińska , Otomińska , Porzeczkowa , Poziomkowa , Rokitnikowa , Rumiankowa , Sierakowicka , Sierpniowa, Somińska , Sudomska, Sulmińska , Tuchomska , Tymiankowa , Wdzydzka , Węsierska , Widlińska , Wiecka , Wielewska , Wiosenna
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych, ul. Powstańców Warszawskich 25Dąbrowskiego, Dziekuć - Maleja, Focha , Giełguda , Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca , Kolonia Przybyszewskiego , Kozietulskiego , Płowce , Poniatowskiego , Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52 , Świdnicka , Wrocławska , Żołnierska    
Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC, ul. Kopernika 6Kopernika nr 6    
Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 11Aleja Zwycięstwa od nr 46 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki [bez nr 7] , Dębowa , Kolejowa , Kopernika [bez nr 6] , Orzeszkowej , Plac Michalaka , Plac Zebrań Ludowych , Śniadeckich , Wronia    
Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] , Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 45, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego , Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego [bez nr 18] , Towarowa , Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste] , Trubadurów , Tuwima    
Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, ul. Smoluchowskiego 18Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy ul. Smoluchowskiego 18
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Dębinki 7Uniwersyteckie Centrum Kliniczne ul. Dębinki 7    
Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14 , Leśny Stok , Makuszyńskiego, Ostrowskiej , Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna , Srebrniki [bez nr 17], Trawki, Zubrzyckiego
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, ul. Srebrniki 17Wojewódzki Szpital Psychiatryczny ul. Srebrniki 17    
Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste], Dekerta , Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kołłątaja , Małachowskiego , Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słonimskiego, Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica
Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste]    
III Liceum Ogólnokształcące, ul. Topolowa 7Barokowa , Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste] , Podleśna , Renesansowa , Romańska , Secesyjna , Topolowa , Współczesna , Zabytkowa    
Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3ABatorego od nr 1 do nr 27, Matki Polki, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste] , Sosnowa
Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a , Jesionowa od nr 11 do końca , Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]    
Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 2Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste] , Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17 , Pniewskiego , Politechniczna od nr 5 do nr 14 , Sienkiewicza , Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31Akacjowa , Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105 i nr 130], Kossaka, Migowska , Na Wzgórzu , Pawłowskiego , Romera , Sobótki od nr 5 do nr 20
Gimnazjum Nr 26, ul. Traugutta 92Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera , Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca , Pileckiego , Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste] bez nr 115 , Wassowskiego    
Dom Studencki PG Nr 1, ul. Traugutta 115Traugutta 115    
Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90Grodzieńska , Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska , Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [ nieparzyste] , Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Dom Nauczyciela, ul. Uphagena 28Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32 [bez nr 30], Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka , Konarskiego , Łukasiewicza , Miszewskiego nr 17 i nr 18 , Narutowicza , Olszewskiego , Piramowicza , Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca , Puszkina , Uphagena , Własna Strzecha , Wróblewskiego
Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych, al. Zwycięstwa 30Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych, al. Zwycięstwa 30
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i nr 18], Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego    
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., ul. Brzozowa 8Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 201 [nieparzyste], Brzozowa , Ceglana, Czarna, Dmowskiego , Gomulickiego, Klonowa , Kolejarzy , Lendziona , Miedziana , Syrokomli , Wincentego Pola    
Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego, al. Hallera 16/18Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Leczkowa , Poprzeczna , Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10 [bez nr 5a]
Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego, al. Hallera 16/18Dzielna , Kliniczna [bez nr 1a], Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Lengnicha, Okrzei , Reja od nr 9 do nr 22
Dom Studencki PG Nr 8, ul. Wyspiańskiego 5aWyspiańskiego nr 5a
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Kliniczna 1aUniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Kliniczna 1a
WINDA - Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego , Plac O' Rourke , Racławicka, Sochaczewska , Żywiecka
Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste] , Manifestu Połanieckiego , Ostroroga
Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111, Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5 , Deotymy, Dźwigowa , Górnicza, Grudziądzka , Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Koksowa , Kopalniana, Lwowska , Pstrowskiego , Strakowskiego , Zygmunta Augusta
Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5 , Deotymy, Dźwigowa , Górnicza, Grudziądzka , Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Koksowa , Kopalniana, Lwowska , Pstrowskiego , Strakowskiego , Zygmunta Augusta    
Gimnazjum Nr 12, ul. Wrzeszczańska 29Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste] , Kolonia Uroda , Kolonia Żeńcy , Konwalii , Małoogrodowa , Modrzewiowa , Winogronowa , Wrzeszczańska , Zaścianek , Żniwna    
Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste] , Dubois , Lilli Wenedy , Zbyszka z Bogdańca    
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, al. Legionów 3Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca    
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, al. Legionów 7Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela
Szkoła Podstawowa Nr 49, al. Legionów 11Aleja Legionów, Fredry , Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste] , Kraszewskiego , Krzemienieckiej , Niemcewicza , Plac Wybickiego, Prusa    
XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13Gołębia , Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste] , Kunickiego , Nad Stawem , Pestalozziego
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9Biała, Danusi , Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego    
IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8Arciszewskiego , Chrzanowskiego od nr 15 do nr 31 [nieparzyste], i od nr 16 do nr 38 [parzyste], Gomółki, Hubala od nr 1 do nr 53 , Kiepury , Kmieca , Kolberga , Lindego , Ludowa , Rolna , Różyckiego , Sygietyńskiego    
Rada Osiedla Strzyża, ul. Sychty 12/14Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego , Sychty , Szymanowskiego , Zamenhofa , Żeleńskiego
Państwowe Szkoły Budownictwa, al. Grunwaldzka 238Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr1 do nr 34 , Moniuszki , Nowowiejskiego , Plac Maczka , Wita Stwosza nr 75 i nr 77
Gimnazjum Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 6Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Chopina od nr 35 do końca , Chrzanowskiego od nr 33 do końca [nieparzyste], i od nr 40 do końca [parzyste], Fitelberga , Glinki , Hubala od nr 54 do końca, Wilka-Krzyżanowskiego , Wita Stwosza nr 81 i od nr 108 do nr 112 [parzyste], Żeglarska    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12, ul. Burzyńskiego 10Drzewieckiego, Leszczyńskich , Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12, ul. Burzyńskiego 10Burzyńskiego    
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA" z Przedszkolem, ul. Ciołkowskiego 10Ciołkowskiego , Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9Meissnera
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9Aleja Jana Pawła II od nr 3 do nr 29 [nieparzyste], i od nr 20 do nr 48 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
Szpital Specjalistyczny Św.Wojciecha Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, al. Jana Pawła II 50Szpital Specjalistyczny Św.Wojciecha Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Al. Jana Pawła II Nr 50
Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego , Kombatantów , Korczaka , Majewskich , Necla , Polonii Gdańskiej , Powstańców Wielkopolskich , Wieczorkiewicza
"Plama" - Gdański Archipelag Kultury, ul. Pilotów 11Braci Lewoniewskich, Hynka [bez nr 12], Pilotów od nr 13 do końca    
Stowarzyszenie Domu Opieki "ZŁOTA JESIEŃ", ul. Hynka 12Hynka nr 12
XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste], Pilotów od nr 1 do nr 12    
XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7Bajana nr 11 A-C, Dywizjonu 303    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9Bajana [bez nr 11 A-C] , Nagórskiego, Skarżyńskiego
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9Startowa od nr 17 do końca
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13, ul. Startowa 9Startowa od nr 1 do nr 15
Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9    
Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13, Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste] , Opolska    
Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]    
Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49Kołobrzeska nr 42 i nr 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75Kołobrzeska nr 67 , Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75Kołobrzeska od nr 69 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
Zespół Szkół Zawodowych Nr 9, ul. Dąbrowszczaków 35Czarny Dwór, Dąbrowszczaków od nr 30 do końca, Jelitkowski Dwór, Wika - Czarnowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
Gimnazjum Nr 19, ul. Jagiellońska 5Dąbrowszczaków od nr 1 do nr 6 , Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]    
Gimnazjum Nr 19, ul. Jagiellońska 5Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste] , Dąbrowszczaków od nr 7 do nr 29 , Piastowska nr 100    
Szkoła Podstawowa Nr 76, ul. Jagiellońska 14Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
Szkoła Podstawowa Nr 76, ul. Jagiellońska 14Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]    
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór , Kętrzyńskiego    
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21
Gimnazjum Nr 20, ul. Zgody II 6Beniowskiego , Bora-Komorowskiego , Droszyńskiego , Kupały , Lęborska , Morawska , Mściwoja II , Sambora , Słowiańska , Subisława od nr 1 do nr 18 , Świętopełka , Ziemowita
Gimnazjum Nr 20, ul. Zgody II 6Śląska, Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Fromborska [bez nr 24] , Majdera , Plac Najświętszej Maryi Panny, Tolkmicka , Władysławowska, Zgody I , Zgody II
Caritas Archidiecezji Gdańskiej Centrum Pomocowe Caritas, ul. Fromborska 24Zakład pomocy społecznej     Nie     Nie     PRZYMORZE MAŁE , Fromborska nr 24    
Osiedlowy Dom Kultury PSM "Kolejarz", ul. Kołobrzeska 25EKołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka , Solikowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17Arkońska , Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska    
Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64Pomorska od nr 22 do nr 93    
Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64Bałtycka , Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15 , Kapliczna , Lecha, Mieszka I , Morska , Nadmorska , Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia , Wypoczynkowa
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7, ul. Orłowska 13Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Husytów , Jelitkowska, Orłowska od nr 1 do nr 7
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7, ul. Orłowska 13Helska, Orłowska od nr 8 do końca , Wejhera
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22Pelplińska , Plac Wyszyńskiego , Pomorska od nr 8 do nr 13 , Subisława od nr 19 do końca
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8, ul. Szyprów 3Gospody od nr 2 do końca [parzyste] , Szyprów    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8, ul. Szyprów 3Gdyńska , Rybacka, Sztormowa    
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste], i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa , Czyżewskiego od nr 20 do końca , Jelenia , Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza , Żubrowa    
RSM "BUDOWLANI" KLUB OSIEDLOWY "AD-REM", ul. Czyżewskiego 12Czyżewskiego od nr 1 do nr 19 , Gdańca, Karpacka, Sarnia , Tatrzańska
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Górskiego 1Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] , i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej , Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7    
Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7Bytowska, Karwieńska, Kościerska , Kwietna , Leśna , Liczmańskiego , Opacka , Podhalańska , Słoneczna , Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski , Świerkowa
Gimnazjum Nr 23, ul. Cystersów 13Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste], i od nr 516 do nr 534 [parzyste] , Ceynowy , Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza , Majkowskiego, Nowickiego , Obrońców Westerplatte , Opata Rybińskiego , Piastowska od nr 1 do nr 18 , Plac Dworcowy , Plac Inwalidów Wojennych , Poczty Gdańskiej , Schopenhauera
V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130Asnyka , Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca , Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca , Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136 , Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] , i od nr 2 do nr 16A [parzyste] , Witkiewicza , Żeromskiego    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi, ul. Wąsowicza 30Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste], i od nr 470 do nr 504 [parzyste] , Derdowskiego od nr 5 do nr 25 , Drzymały, Husa , Kaprów , Kaszubska , Kręckiego , Miraua , Wąsowicza
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana , Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124 , Tetmajera , Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze    
Dom Pomocy Społecznej, ul. Polanki 121Polanki nr 121    
Uniwersytet Gdański, ul. Bażyńskiego 1AAbrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka , Milewskiego , Polanki od nr 40 do nr 58 oraz nr 119, 120 i 121 A-C, Wita Stwosza nr 55 i nr 57 i od nr 46 do nr 62A [parzyste]    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami SportowymiAbrahama od nr 11 do nr 55 , Bukowskiego , Mehoffera , Michałowskiego , Norblina , Orłowskiego , Potyrały , Rodakowskiego , Rylkego , Sośnickiego    
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami SportowymiBellinga , Chełmońskiego , Czarnowskiego , Doroszewskiego , Drożyny , Głogowska , Gryglewskiego , Krasnoludków , Kurzyńskiego , Macierzy Szkolnej , Ogryczaków , Paneckiego , Polanki od nr 59 do nr 118 [bez nr 117] , Siemiradzkiego , VII Dwór , Wita Stwosza od nr 96 do nr 104 [parzyste]    
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 1177 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ ul. Polanki 117    
Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14Afrodyty , Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa , Borchardta , Bukowa , Centaura , Cerery , Chełmińska , Chirona , Chojnicka , Cumowników, Daru Pomorza , Drawska , Gajowa , Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska , Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa , Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony , Juraty
Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca , Krajeńska , Kruszwicka , Kwiatkowskiego, Kwidzyńska , Ledy, Letniskowa , Maciejewicza, Merkurego, Minerwy , Mirandy , Myśliborska , Nawigatorów , Neptuna, Niedziałkowskiego , Nowa , Nowy Świat    
Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sołdka, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57Achillesa , Akteona , Ariadny , Artemidy , Astronomów , Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza , Delfina , Diany , Dionizosa , Eurydyki , Feniksa , Flory , Galaktyczna, Heleny , Herkulesa , Hermesa , Hery , Homera, Horacego , Jednorożca , Jutrzenki    
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57Kasjopei , Keplera , Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna , Nike, Orfeusza , Osowski Zakątek , Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca , Syriusza , Tezeusza , Wegi , Wodnika , Wolarza

Nowe mandaty od straży miejskiej

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie