Wysoka wygrana 118:69 Trefla Sopot z Kotwicą Kołobrzeg [zdjęcia]

kamila_sojka
Wczoraj na swoim parkiecie Trefl Sopot pokonał Kotwicę Kołobrzeg, drugi raz w tym sezonie żółto-czarni pokonali przeciwników, zdobywając aż 100 punktów! 4. kolejkę Tauron Basket Ligi sopocianie wygrali 118:69.

Już od pierwszych minut na parkiecie zawodnicy pokazali na kogo będzie można liczyć, jeśli chodzi o wygraną. Siedem pierwszych punktów Dylewicza, "trójka" Adama Waczyńskiego i dobre zagrania pod kosz Franka Turnera - minęło dopiero 5 minut spotkania, a już było widać przewagę gospodarzy. Ostatecznie Trefl zdobył aż 49 oczek więcej niż Kotwica Kołobrzeg. Najwięcej punktów w sopockiej drużynie zdobył Przemysł Zamojki - 17 oczek.

Trefl Sopot obecnie zajmuję drugie miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi, następny mecz odbędzie się na wyjeździe z drużyną Stelmetu Zielona Góra.

Trefl Sopot 118:69 Kotwica Kołobrzeg

(30:22, 25:15, 31:16, 32:16)

Trefl: Zamojski 17, Dylewicz 16, Spralja 16, Turner 14, Acker 13, Waczyński 9, Dąbrowski 8, Jarmakowicz 7, Michalak 7, Looby 6, Stefański 5, Brembly 0.

Korona: Arabas 10, Złoty 9, Jefferson 7, Bolden 4, Djurić 3 - Mosley 19, Kwiatkowski 6, Niedźwiedzki 6, Rajewicz 3, Zyskowski 2.