Zaprojektuj grę planszową

Artykuł sponsorowany
- Jedną z inspiracji do zorganizowania warsztatów był spacer z cyklu śladami historii Wrzeszcza i jego mieszkańców, podczas którego poznawaliśmy niezwykłe miejsca. Wspólnie z koleżanką Monika Kownacką – Plenzler, która w Ośrodku odpowiada za działania rewitalizacyjne wymyśliliśmy, że można zaangażować młodzież z tej części miasta do stworzenia gry planszowej, która będzie miała wartość, nie tylko pamiątkową po procesie rewitalizacji, ale również wartość edukacyjną. Gra będzie także atrakcyjnym gadżetem dla ludzi w różnym wieku, mówi Marcin Męczykowski - kierownik Zespołu Programów i Projektów MOPR. 
- Warsztaty rozpoczynamy w sobotę 27 września, informuje Monika Kownacka – Plenzler – konsultant ds. rewitalizacji z MOPR. Zajęcia będą prowadzone w wymiarze 10 godzin zegarowych, w dwóch modułach po 5 godzin każdy. Moduł teoretyczny obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie do gier planszowych, omówienie przemian rynku gier planszowych na przestrzeni ostatnich lat, charakterystyka nowoczesnych gier planszowych, typologia mechanik gier planszowych, proces powstawania mechanik gier planszowych, proces realizacji projektów gier planszowych. Moduł praktyczny: budowa mechaniki nowej gry planszowej, opracowanie mechaniki nowej gry planszowej, testy i wdrożenie mechaniki gry.


Młodzież z Wrzeszcza Dolnego zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu: 
e-mail: zespolprojektow@mopr.gda.pl, tel. 797 909 115.


Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Klubu Młodego Wrzeszczaka przy ul. Wajdeloty 14/2.
Udział w warsztatach tworzenia gier planszowych jest nieodpłatny. Zajęcia prowadzone są w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Wrzeszcza w Gdańsku”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.
- Jedną z inspiracji do zorganizowania warsztatów był spacer z cyklu śladami historii Wrzeszcza i jego mieszkańców, podczas którego poznawaliśmy niezwykłe miejsca. Wspólnie z koleżanką Monika Kownacką – Plenzler, która w Ośrodku odpowiada za działania rewitalizacyjne wymyśliliśmy, że można zaangażować młodzież z tej części miasta do stworzenia gry planszowej, która będzie miała wartość, nie tylko pamiątkową po procesie rewitalizacji, ale również wartość edukacyjną. Gra będzie także atrakcyjnym gadżetem dla ludzi w różnym wieku, mówi Marcin Męczykowski - kierownik Zespołu Programów i Projektów MOPR. - Warsztaty rozpoczynamy w sobotę 27 września, informuje Monika Kownacka – Plenzler – konsultant ds. rewitalizacji z MOPR. Zajęcia będą prowadzone w wymiarze 10 godzin zegarowych, w dwóch modułach po 5 godzin każdy. Moduł teoretyczny obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie do gier planszowych, omówienie przemian rynku gier planszowych na przestrzeni ostatnich lat, charakterystyka nowoczesnych gier planszowych, typologia mechanik gier planszowych, proces powstawania mechanik gier planszowych, proces realizacji projektów gier planszowych. Moduł praktyczny: budowa mechaniki nowej gry planszowej, opracowanie mechaniki nowej gry planszowej, testy i wdrożenie mechaniki gry. Młodzież z Wrzeszcza Dolnego zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu: e-mail: [email protected], tel. 797 909 115. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Klubu Młodego Wrzeszczaka przy ul. Wajdeloty 14/2. Udział w warsztatach tworzenia gier planszowych jest nieodpłatny. Zajęcia prowadzone są w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Wrzeszcza w Gdańsku”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.
Dodaj ogłoszenie