Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Falęcice, Falęcice-Wola.
Pokaż więcej
Małgorzata Klimecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(64,38%)
Jacek Marian Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(35,62%)
Okręg 2
Sołectwa: Biejków, Biejkowska Wola, Sielce-Piotrów, Wola Branecka.
Pokaż więcej
Wojciech Pacholczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
134
(69,07%)
Michał Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(30,93%)
Okręg 3
Sołectwo Promna.
Pokaż więcej
Elżbieta Marianna Tokarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(58,18%)
Jolanta Barbara Dylewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(41,82%)
Okręg 4
Sołectwa: Bronisławów-Zbrosza Mała, Domaniewice, Olkowice.
Pokaż więcej
Jarosław Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
27
(15,70%)
Marian Jerzy Siatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(36,63%)
Filip Jan Sujecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(47,67%)
Okręg 5
Sołectwa: Góry-Adamów, Pacew.
Pokaż więcej
Paweł Adam Mirkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(68,47%)
Paweł Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(31,53%)
Okręg 6
Sołectwa: Pnie, Stanisławów, Wojciechówka.
Pokaż więcej
Sebastian Narożnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(63,86%)
Witold Erkadeusz Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(36,14%)
Okręg 7
Sołectwo Przybyszew (ulice: Przybyszkowice, Gościniec).
Pokaż więcej
Justyna Katarzyna Gos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(68,94%)
Aneta Solarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(31,06%)
Okręg 8
Sołectwa: Mała Wieś-Mała Wysoka, Osuchów.
Pokaż więcej
Marcin Sadkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(66,14%)
Stanisław Latoszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(33,86%)
Okręg 9
Sołectwa: Jadwigów, Lisów.
Pokaż więcej
Artur Józef Biniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
82
(63,08%)
Urszula Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(36,92%)
Okręg 10
Sołectwa: Promna-Kolonia, Falęcice-Parcela-Helenów.
Pokaż więcej
Zygmunt Wacław Milczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(43,12%)
Teresa Czwarno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(56,88%)
Okręg 11
Sołectwo Rykały.
Pokaż więcej
Zygmunt Opasek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(45,45%)
Waldemar Edward Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(54,55%)
Okręg 12
Sołectwa: Lekarcice, Lekarcice Nowe, Lekarcice Stare, Piekarty.
Pokaż więcej
Grzegorz Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
97
(47,78%)
Tomasz Mirkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(25,62%)
Andrzej Mirosław Foremniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW # LEKARCICE
54
(26,60%)
Okręg 13
Sołectwa: Daltrozów, Karolin, Pelinów.
Pokaż więcej
Zbysław Andrzej Budyta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(74,78%)
Marzanna Wiewiór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(25,22%)
Okręg 14
Sołectwa: Broniszew, Olszamy.
Pokaż więcej
Leszek Heronim Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
84
(50,30%)
Sebastian Marcin Sobkowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(49,70%)
Okręg 15
Sołectwo Przybyszew (ulice: Błonie, Kościelna, Kościuszki, Podwale, Rynek, Spacerowa, Władysława Rosłońca, Nowy Przybyszew).
Pokaż więcej
Piotr Bandura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY PROMNA
87
(54,38%)
Małgorzata Bartuszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(45,63%)