Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Albigowa, Cierpisz, Handzlówka
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Szpunar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
87
(3,56%)
Jadwiga Teresa Balawender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
209
(8,56%)
Ewelina Joanna Tejchma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
68
(2,78%)
Wiesław Walenty Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
195
(7,99%)
Jakub Daniel Czarnota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
275
(11,26%)
Sylwester Antoni Witowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
86
(3,52%)
Marcin Paweł Kisała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
240
(9,83%)
Zdzisław Franciszek Głuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
152
(6,22%)
Aleksander Antoni Kisała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
107
(4,38%)
Małgorzata Renata Magryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
143
(5,86%)
Jacek Franciszek Albigowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
259
(10,61%)
Agata Anna Borcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
100
(4,10%)
Bernadeta Ruszel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
233
(9,54%)
Anna Maria Duda-Świerk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(0,74%)
Oskar Zbigniew Urban-Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3
(0,12%)
Maria Anna Trojnar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(2,42%)
Rafał Pondel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(2,66%)
Kinga Anna Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(0,98%)
Wojciech Jerzy Nawojski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(4,87%)
Okręg 2
Kraczkowa, Wysoka
Pokaż więcej
Justyna Barbara Paszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
128
(4,34%)
Joanna Dorota Murias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
143
(4,85%)
Witold Janusz Inglot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
118
(4,00%)
Łukasz Marek Gaweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
46
(1,56%)
Łukasz Marcin Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
57
(1,93%)
Przemysław Jan Tajchman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
116
(3,94%)
Justyna Ewa Łotocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
88
(2,99%)
Ewa Rejman-Dziok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
263
(8,92%)
Jan Borcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
230
(7,80%)
Iwona Agnieszka Plesnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
95
(3,22%)
Tomasz Skomra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
102
(3,46%)
Kazimierz Jan Słonina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
226
(7,67%)
Barbara Dorota Michna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
174
(5,90%)
Czesława Aniela Lew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
26
(0,88%)
Łukasz Krzysztof Techman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
112
(3,80%)
Alicja Antonina Uchman-Międlar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(2,04%)
Jerzy Antoni Cwynar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(5,80%)
Paweł Wojciech Dąbek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
528
(17,92%)
Anna Drabicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(0,41%)
Aneta Magdalena Kuźniar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(3,12%)
Piotr Tadeusz Szmuc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(2,41%)
Zdzisław Stanisław Magoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(2,48%)
Zbigniew Tadeusz Płudowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(0,54%)
Okręg 3
Sonina, Głuchów
Pokaż więcej
Jan Roman Zuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
157
(7,52%)
Anna Maria Hajduk-Witiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
27
(1,29%)
Piotr Jan Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
123
(5,89%)
Bożena Katarzyna Lew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
127
(6,08%)
Beata Małgorzata Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
254
(12,16%)
Bohdan Daniel Oratowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
67
(3,21%)
Jerzy Andrzej Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
94
(4,50%)
Sylwia Bytnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
80
(3,83%)
Roman Benedykt Skomra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
104
(4,98%)
Ryszard Stanisław Krauz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
123
(5,89%)
Marzena Wanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
45
(2,16%)
Małgorzata Grażyna Hadław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
28
(1,34%)
Jerzy Stanisław Kaszyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
57
(2,73%)
Barbara Maria Czechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
309
(14,80%)
Piotr Antoni Drewniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158
(7,57%)
Bogumił Andrzej Nycz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(2,78%)
Anna Maria Wojtas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(0,86%)
Sławomir Jan Kluz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
242
(11,59%)
Elżbieta Bożena Urban
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(0,81%)
Okręg 4
Kosina, Rogóżno
Pokaż więcej
Andrzej Rafał Anioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
148
(6,93%)
Katarzyna Krystyna Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
264
(12,37%)
Beata Maria Bróż-Szaluś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
88
(4,12%)
Tomasz Grzegorz Harpula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
207
(9,70%)
Katarzyna Sylwia Rozwód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
56
(2,62%)
Maciej Bartłomiej Sacała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
95
(4,45%)
Antoni Kluz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA ŁAŃCUT
144
(6,74%)
Jan Antoni Kiełb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
121
(5,67%)
Anna Marta Uchman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
96
(4,50%)
Ireneusz Stanisław Tarała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
171
(8,01%)
Joanna Lidia Pieniążek-Filip
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
55
(2,58%)
Andrzej Tomasz Preis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
120
(5,62%)
Katarzyna Bester
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
74
(3,47%)
Andrzej Tadeusz Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT
89
(4,17%)
Kamil Artur Krzywonos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(0,33%)
Michał Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(5,11%)
Marcin Grzegorz Pieniążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(3,47%)
Agnieszka Michalina Świątoniowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(1,41%)
Anna Rzepka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(1,03%)
Grzegorz Jan Szacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(7,31%)
Renata Anna Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(0,42%)