Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Lubycza Królewska ulice: Machnika, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Dariusz Trzeciak
28
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Angelika Anna Budzyńska
36
(30,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Jerzy Feret
35
(29,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Matyjanka
20
(16,81%)
Okręg 2
Sołectwo: Lubycza Królewska ulice: Dolna, Spokojna, Szkolna, Zamojska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Agnieszka Głąb-Kruk
21
(10,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Andrzej Lewko
95
(45,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Krystyna Parafiniuk
38
(18,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Irena Trynda
54
(25,96%)
Okręg 3
Sołectwo: Lubycza Królewska ulice: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Górna, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Lubeckiego, Kopernika, ks. Jakuba Winiarza, Partyzantów, Stefanii i Tadeusza Barców, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Józef Taras
27
(20,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Grzegorczik
21
(16,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Bogusław Mariusz Kudelski
36
(27,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Jolanta Kawalec
10
(7,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Łukasz Swatek
36
(27,69%)
Okręg 4
Sołectwo: Lubycza Królewska ulice: Boczna, Jana Pawła II, Jana III Sobieskiego, Króla Władysława Jagiełły, Leśna, Parkowa, Południowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Sportowa, Wschodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Aleksander Grzegorz Brodowski
17
(10,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lech Eugeniusz Żołądek
45
(28,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Roman Wojtas
40
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Filip Ryszard Żołądek
16
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Beata Magdalena Mitura
42
(26,25%)
Okręg 5
Sołectwo: Lubycza Królewska ulice: Cicha, Kolejowa, Konopnickiej, Krótka, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do 16, Nowa, Wąska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Krzyszycha
125
(70,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Grzelak
52
(29,38%)
Okręg 6
Sołectwo: Machnów Nowy ulice: Klonowa, Krótka, Miodowa, Rzemieślnicza, Strażacka, Wąska, Wierzbicka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Bożena Mariola Pacławska
14
(8,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dominika Magda Moskwa
31
(19,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Łukasz Cynka
12
(7,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Daniel Tomasz Turczanik
100
(63,69%)
Okręg 7
Sołectwo: Machnów Nowy ulice: Ogrodowa, Polna, Przemysłowa, Św. Jana Pawła II, Nowosiółki Przednie, Wólka Wierzbicka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Jacek Piotr Drachal
11
(10,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Anna Chmielowiec
46
(45,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Alfreda Wojnarska
9
(8,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Semak
9
(8,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Kamil Gontarz
27
(26,47%)
Okręg 8
Sołectwo: Siedliska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Jan Gawryś
97
(75,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Józef Mikołaj Humenny
6
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Paweł Józef Durkiewicz
25
(19,53%)
Okręg 9
Sołectwa: Lubycza Królewska-Południe (ulice: Jaworowa, Lipowa, Ogrodowa, Stanisława Staszica), Potoki (Dęby, Potoki), Kniazie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Ignacy Wacko
57
(31,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Barbara Szopa
39
(21,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Łukasz Patryk Hołówko
68
(37,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
-
16
Krzysztof Żołądek
18
(9,89%)
Okręg 10
Sołectwa: Huta Lubycka (Gruszka, Huta Lubycka, Mrzygłody Lubyckie, Pawliszcze), Łazowa (Łazowa, Rudki), Szalenik, Zatyle
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Aneta Marzena Muc
27
(12,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Zofia Tyska
73
(32,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Ryszard Brzyski
57
(25,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Niedużak
20
(8,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Lucyna Franciszka Kogut
46
(20,63%)
Okręg 11
Sołectwa: Hrebenne (Bukowinka, Jelinka, Hrebenne, Hrebenne Osada), Kornie, Mosty Małe, Teniatyska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Własinowicz
107
(56,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Jolanta Grażyna Pawlicz
38
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Aurelia Małgorzata Sawa
45
(23,68%)
Okręg 12
Sołectwa: Lubycza Królewska-Północ (ulice: Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 17 do nr 32, Polna, Władysława Stanisława Reymonta), Ruda Żurawiecka (Ruda Lubycka, Ruda Żurawiecka), Ruda Żurawiecka Osada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lech Stanisław Szałacki
30
(16,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Joanna Kulpa
31
(17,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ksawery Bronisław Putkowski
20
(11,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Antoni Piotr Głaz
97
(54,49%)
Okręg 13
Sołectwo: Żurawce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Elżbieta Własinowicz
37
(27,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Elżbieta Feliksa Makochon
58
(43,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Kulpa
18
(13,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Radosław Jan Konopka
20
(15,04%)
Okręg 14
Sołectwa: Dyniska Nowe, Myślatyn, Nowosiółki Kardynalskie, Żurawce Osada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Aleksandra Świtka
52
(38,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Robert Ożóg
19
(13,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Wiesława Pacuła-Baran
33
(24,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
-
15
Krzysztof Henryk Kawka
32
(23,53%)
Okręg 15
Sołectwa: Machnów Stary, Wierzbica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Mateusz Tucki
23
(16,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Bożyk
24
(17,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
-
17
Ewa Kazimiera Fedyna
45
(32,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Beata Osmoła
28
(20,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
-
16
Monika Wacława Jasińska
19
(13,67%)