Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Daszyna: miejscowości Daszyna od numeru domu 1 do numeru domu 39A, Walew, Walewek
Pokaż więcej
Iwona Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
52
(28,26%)
Dariusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
67
(36,41%)
Jarosław Stanisław Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
21
(11,41%)
Krzysztof Dymny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DASZYNY
44
(23,91%)
Okręg 2
Część sołectwa Daszyna: miejscowość Daszyna od numeru domu 40 do numeru domu 98
Pokaż więcej
Tomasz Jan Podczarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
23
(17,29%)
Tadeusz Dymny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
56
(42,11%)
Zdzisław Piotr Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DASZYNY
54
(40,60%)
Okręg 3
Sołectwa: Stary Sławoszew, Nowy Sławoszew
Pokaż więcej
Barbara Małgorzata Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
51
(38,35%)
Piotr Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
39
(29,32%)
Tadeusz Ryszard Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(32,33%)
Okręg 4
Sołectwo Koryta
Pokaż więcej
Małgorzata Agata Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
58
(49,57%)
Marzena Elżbieta Słomczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
59
(50,43%)
Okręg 5
Sołectwo Krężelewice
Pokaż więcej
Przemysław Marcin Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
41
(47,67%)
Marek Bogdan Chwiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
45
(52,33%)
Okręg 6
Sołectwo Upale
Pokaż więcej
Bogusława Kaganiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
32
(71,11%)
Wioleta Nerga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
13
(28,89%)
Okręg 7
Sołectwo Jabłonna
Pokaż więcej
Stanisław Władysław Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
67
(72,04%)
Mariola Elżbieta Osmólska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
26
(27,96%)
Okręg 8
Sołectwa: Osędowice, Stara Żelazna
Pokaż więcej
Stanisława Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
23
(16,67%)
Anna Maria Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DĄBROWSKIEGO
48
(34,78%)
Michał Sławomir Bawej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
39
(28,26%)
Wiesław Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DASZYNY
28
(20,29%)
Okręg 9
Sołectwa: Jarochów, Nowa Żelazna
Pokaż więcej
Beata Anna Malarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
56
(50,45%)
Henryk Jan Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DĄBROWSKIEGO
40
(36,04%)
Dariusz Alojzy Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KACZMAREK
15
(13,51%)
Okręg 10
Sołectwa: Jarochówek, Rzędków
Pokaż więcej
Piotr Chwiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
18
(15,93%)
Anna Magdalena Błaszczyk-Bawej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DĄBROWSKIEGO
47
(41,59%)
Andrzej Olesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
28
(24,78%)
Grzegorz Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KACZMAREK
20
(17,70%)
Okręg 11
Sołectwo Mazew
Pokaż więcej
Jadwiga Bartnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DĄBROWSKIEGO
37
(30,33%)
Jarosław Kiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
85
(69,67%)
Okręg 12
Sołectwo Łubno
Pokaż więcej
Marek Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
25
(16,67%)
Renata Krokos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA SOŁECTWA”
125
(83,33%)
Okręg 13
Sołectwo Mazew Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Budka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
57
(58,76%)
Aleksandra Budner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DĄBROWSKIEGO
26
(26,80%)
Jerzy Pokorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KACZMAREK
14
(14,43%)
Okręg 14
Sołectwa: Gąsiorów, Siedlew
Pokaż więcej
Krzysztof Gąsiorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
27
(18,75%)
Piotr Andrzej Kornacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
27
(18,75%)
Robert Zenon Modrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACKI KOMITET WYBORCZY
57
(39,58%)
Mirosława Agata Kujawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(22,92%)
Okręg 15
Sołectwa: Drzykozy, Jacków
Pokaż więcej
Czesław Jan Bartniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
69
(66,99%)
Piotr Feliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I NOWOCZESNA GMINA
34
(33,01%)