Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Dęblin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Włodzimierz Nowak
489
(7,13%)
-
4
Teresa Joanna Rayska
670
(9,78%)
-
6
Leszek Michał Maćkula
148
(2,16%)
-
3
Dariusz Wojciech Cenkiel
656
(9,57%)
-
1
Monika Krystyna Kośmińska
500
(7,30%)
-
5
Monika Bąkała
335
(4,89%)
-
7
Izabela Mądra
234
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO
-
4
Tamara Kamila Czyż - Kąsek
309
(4,51%)
-
6
Agata Barbara Osika - Kucharska
227
(3,31%)
-
3
Marek Michał Basaj
470
(6,86%)
-
7
Marek Rak
385
(5,62%)
-
1
Wiesław Stanisław Kieliszek
518
(7,56%)
-
2
Agnieszka Bazyluk
177
(2,58%)
-
5
Waldemar Jakubik
733
(10,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Anna Marta Socha
168
(2,45%)
-
2
Konrad Kopeć
477
(6,96%)
-
3
Jakub Rodak
129
(1,88%)
-
4
Krystyna Pawelec
67
(0,98%)
-
5
Iwona Katarzyna Kozłowska
162
(2,36%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY
-
7
Stanisław Adam Szałajko
140
(1,53%)
-
1
Tomasz Pośpiech
649
(7,07%)
-
5
Marek Łukasz Zaręba
148
(1,61%)
-
6
Helena Danuta Kapusta
95
(1,04%)
-
3
Lilianna Wanda Dąbrowska
167
(1,82%)
-
4
Dariusz Jacek Łubianka
191
(2,08%)
-
2
Grażyna Ewa Jeżewska
773
(8,43%)
-
8
Leszek Krzysztof Kalbarczyk
217
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Tadeusz Zdzisław Pawlak
129
(1,41%)
-
4
Władysław Hubacz
234
(2,55%)
-
6
Adam Krzysztof Kałaska
638
(6,95%)
-
7
Wioletta Ostrzyżek
389
(4,24%)
-
1
Dariusz Paweł Szczygielski
856
(9,33%)
-
3
Sylwia Jolanta Sieraj
469
(5,11%)
-
2
Elżbieta Kuchnio
655
(7,14%)
-
5
Mariusz Miłosz
287
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Jagiełło
602
(6,56%)
-
5
Hanna Barbara Witek
142
(1,55%)
-
2
Tomasz Prządka
606
(6,60%)
-
6
Zofia Polak
111
(1,21%)
-
3
Tadeusz Stoń
257
(2,80%)
-
7
Grzegorz Jerzy Zdunek
101
(1,10%)
-
4
Ewa Zofia Wąsik
130
(1,42%)
-
8
Jowita Ewa Szafranek-Grzeszczyk
69
(0,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marian Łukasik
228
(2,49%)
-
6
Maria Jolanta Wiencek-Stefaniak
24
(0,26%)
-
8
Danuta Tomaszewska
51
(0,56%)
-
7
Krzysztof Grudniak
110
(1,20%)
-
4
Tadeusz Kucharski
241
(2,63%)
-
3
Waldemar Tomasz Głowienka
211
(2,30%)
-
1
Andrzej Wiktor Szarek
192
(2,09%)
-
2
Anna Dąbrowska
63
(0,69%)
Okręg 3
Gminy: Kłoczew, Nowodwór, Stężyca, Ułęż
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Mirosława Maria Kozłowska
71
(0,82%)
-
1
Piotr Adam Łysoń
1 633
(18,82%)
-
2
Karol Zagożdżon
415
(4,78%)
-
4
Iwona Agnieszka Cuch
367
(4,23%)
-
5
Mariusz Fortunat Dziliński
222
(2,56%)
-
3
Andrzej Jacek Wąsik
845
(9,74%)
-
7
Barbara Bernaciak
250
(2,88%)
-
8
Grzegorz Gajaszek
299
(3,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Ewa Wojdat
128
(1,48%)
-
1
Krzysztof Józef Olszak
654
(7,54%)
-
4
Antoni Franciszek Całka
490
(5,65%)
-
2
Marcin Więsek
899
(10,36%)
-
3
Damian Marcin Łysiak
461
(5,31%)
-
5
Danuta Maria Ejchsztet
29
(0,33%)
-
7
Dariusz Józef Jaroniec
63
(0,73%)
-
8
Hanna Barbara Czerska
779
(8,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Beata Gorzkowska
40
(0,46%)
-
8
Barbara Dębek
105
(1,21%)
-
7
Patrycjusz Wojtaś
37
(0,43%)
-
5
Bożena Marianna Naczas
116
(1,34%)
-
2
Edward Głodek
175
(2,02%)
-
1
Andrzej Stańczak
342
(3,94%)
-
4
Andrzej Franciszek Szmania
72
(0,83%)
-
3
Irena Syczewska-Syroka
184
(2,12%)